Bir aydır ekrana çıkmayan sunucudan haber var

Kanal 7'de yayınlanan “Ayvaz Şef’le Mutfağım Şahane” isimli programın sunucuları Ayvaz Akbacak ile Derya Şen Akbacak neden ekrana çıkmıyor? Ünlü sunucular özel açıklamalarda bulundu.

Google Haberlere Abone ol
Bir aydır ekrana çıkmayan sunucudan haber var

Oyuncu Derya Şen Akbacak, Kanal 7 ekranlarında ünlü şef Ayvaz Akbacak ile başladığı “Ayvaz Şef’le Mutfağım Şahane” isimli programa evde karantinaya girmeleri sebebiyle ara verdiler.

2 yıldır evli olan ünlü çift 2. Evlilik yıl dönümlerini oğulları Toprak Can Akbacak ile evlerinde kutladılar. Aile olarak bu tarz bir kutlamanın birbirlerine daha sıkı sarılmalarına sebep olduğu ifadesinde bulunan Derya Şen Akbacak “Corona virüsten korunmak amaçlı ailecek 1 aydır evdeyiz. Yemek programımıza ara vermemizin sebebi de budur. Dışarı çıkamadığımız için birbirimize hediye alamadık ama Ayvaz şef evlendiğimizden beri ilk defa evde yemek yaptı ve bana özel menüsünden oluşan bir spesiyal sofra hazırladı. Bana göre bir şef’den alacağınız en güzel hediye” dedi. Evde kalmanın sıkıcı olmasına rağmen aile bağlarını da güçlendirdiğini ifade eden Derya Şen Akbacak, ekranlarda olmayı özlediğini de sözlerine ekledi.

Etiketler kanal 7
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin