Binnur Kaya ve Tolga Çevik yıllar sonra aynı sahnede

Tolgshow'un yeni sezonu, Cumartesi akşamı FOX'ta başlıyor.

Google Haberlere Abone ol
Binnur Kaya ve Tolga Çevik yıllar sonra aynı sahnede

Tolga Çevik’in ‘Arkadaşım’ karakteri ile milyonları güldürdüğü programı Tolgshow yeni sezon bölümleriyle izleyiciyle buluşuyor. Tolgshow’un yeni sezonunda ilk bölüm konuğu ünlü oyuncu Binnur Kaya olacak. Çevik ve Kaya’nın sohbeti izleyiciyi kahkahaya boğarken, yaptıkları oryantal şov ise çok konuşulacak.

Binnur Kaya'nın 'erotik' yanıtıSıra dışı talk show’uyla konuklarını şaşırtan Arkadaşım’ı bu kez konuğu şaşkınlığa uğratacak. Arkadaşım’ın “Ne tür bir oyuncusunuz” sorusuna ‘Erotik’ yanıtı veren Binnur Kaya salondan büyük alkış alırken Arkadaşım’ın ‘kırbaç hamlesi’ ile ekran iyice şenlenecek.Arkadaşım’ın ‘ilişki terapisti’ni, Binnur Kaya’nın ise ‘ilişki sorunlu kadın’ı oynadığı TOLGSHOW’un ikinci perdesinde ise ‘Arkadaşım’ 1800’lü yıllarda lazer epilasyon cihazını icat eden mucidi canlandıracak. Çocukluk arkadaşı Sarp ile Osmanlı döneminde kapı kapı dolaşıp icadını satmaya çalışırlarken ortalık karışacak.

25 Film’in yapımcılığını üstlendiği; Gizemli Yönetmen Fırat Parlak, Minik Müzisyen Özer Atik ve Sarp Bozkurt’un da yer aldığı merakla beklenen Tolgshow’un yeni sezon ilk bölümü 30 Haziran Cumartesi akşamı FOX’ta seyirciyle buluşacak.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin