Binali Yıldırım ve Mustafa Varank İstiklal Caddesi'ne takıldılar

Yenilenen Atatürk Kültür Merkezi 29 Ekim'de yeniden açıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katıldığı törene AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da katılmıştı. İkili açılıştan sonra da İstiklal Caddesi'ne çıktı, vatandaşlarla sohbet edip fotoğraf çektirdi. Varank sosyal medya paylaşımında "Yenilenen Atatürk Kültür Merkezi'nin açılış töreni sonrasında İstiklal’de biraz takıldık…" dedi.

Google Haberlere Abone ol
Binali Yıldırım ve Mustafa Varank İstiklal Caddesi'ne takıldılar

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, yenilenen Atatürk Kültür Merkezi’nin dün akşamki açılış töreninin ardından yürüyerek İstiklal Caddesi'ne geçti. Yıldırım ve Varank’ın İstiklal Caddesindeki yürüyüşü sırasında ikiliyi görenler fotoğraf çektirdi.

Yürürken zaman zaman ilerlemekte zorlanan Yıldırım ve Varank, vatandaşlarla sohbet etti.

İki isim, cadde üzerinde bulunan bir kestaneciye de uğradı. Kestane tezgahının başına geçen Yıldırım, yoldan geçenlere kestane dağıttı.

Binali Yıldırım ve Mustafa Varank İstiklal Caddesi'ne takıldılar

Yıldırım ve Varank, caddedeki bir kafeye de giderek gençlerle sohbet edip fotoğraf çektirdi

 BİNALİ ABİYLE TAKILDIK

Bakan Varank, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak "Yenilenen Atatürk Kültür Merkezi'nin açılış töreni sonrasında İstiklal’de biraz takıldık… Tabii yanınızda Binali Abi olunca tanınmadan yürümek de haliyle zor oluyor." mesajını paylaştı.

Binali Yıldırım ve Mustafa Varank İstiklal Caddesi'ne takıldılar - Resim : 2

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin