Beşiktaş'tan Beyaz TV'deki skandal söze dava

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Beyaz TV'de futbol yorumculuğu yapan Ahmet Çakar’ın Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi için kullandığı sözlerle ilgili bir açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Beşiktaş'tan Beyaz TV'deki skandal söze dava

Beyaz TV'de futbol yorumculuğu yapan Ahmet Çakar’ın Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi için kullandığı sözler yargıya taşındı.

“Sayın Çebi; siz, aynı zamanda spor aklı en az olan başkanısınız” ifadelerini kullanan Ahmet Çakar'ı kınayan kulüpten şu açıklama yapıldı:

"Eski hakem Ahmet Çakar’ın, Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programında, iki haftadır süre gelen, Başkanımız Ahmet Nur Çebi hakkında sarf etmiş olduğu edep ve eleştiri sınırlarını aşan sözlerini şiddetle kınıyoruz.

Türk futbolunun marka değerini yükseltmeyi amaç edinmesi gereken spor programlarında, olayların terbiye hudutları da aşılarak kişiselleştirilmesinin futbol kamuoyuna hiçbir faydası yoktur.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak, değerli üyelerimizin teveccühüyle Başkanlık makamımızda bulunan Sayın Ahmet Nur Çebi’nin kişilik haklarına saldırada bulunan eski hakem Ahmet Çakar hakkında hukuki girişimlere başlandığını ilan eder, Türk Futbolunun marka değerini aşağıya çekmeyecek şekilde; tutum, davranış ve söylemler oluşana dek Beyaz TV ile ilişkilerimizin askıya alındığını kamuoyunun bilgisine sunarız.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin