Berfu Yenenler, çirkin yorumlara sessiz kalmadı! 'Küçük memelerimle çok mutluyum!'

Oyuncu Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler, bikinili fotoğrafına "Meme sorunsalı" yorumunu yapan takipçilerine yanıt verdi. Gelen yorumları Instagram hesabının hikaye kısmından paylaşan Yenenler, "İki çocuk doğurdum ve emzirdim. Küçük memelerimle de çok mutluyum" yanıtını verdi.

Google Haberlere Abone ol
Berfu Yenenler, çirkin yorumlara sessiz kalmadı! 'Küçük memelerimle çok mutluyum!'

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'de sunuculuk yapan Eser Yenenler, eşi Berfu Yenenler ve çocuklarıyla tatile çıktı. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Berfu Yenenler de bikinili pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

'MEME BUNLAR KÜÇÜK DE OLUR BÜYÜK DE'

Instagram'da 1 milyon takipçisi bulunan Berfu Yenenler'in bikinili pozunu gören birçok takipçisi "Meme sorunsalı" yorumunu yaptı. Göğüsleri küçük bulunduğu için yorum yağmuruna tutulan Yenenler ise Instagram hesabının hikaye kısmından cevap vererek "Yine mükemmel bir yorum. İki çocuk doğurdum ve emzirdim. Küçük memelerimle de çok mutluyum. Meme bunlar küçük de olur büyük de… Sarkabilir, sarkmayadabilir! Umarım bir gün başkalarının memelerinden neden mutsuz olduğunuzun sebebini çözersiniz" dedi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin