Beren Saat'ten Kenan Doğulu'ya kafa karıştıran kutlama: 'Beceremediğimiz evlilik olsun'

Ünlü oyuncu Beren Saat, sosyal medya hesabından eşi Kenan Doğulu ile çekilmiş bir karesini paylaştı. Saat, bu fotoğraf üzerinden eşinin yeni yaşını, kafa karıştıran bir mesajla kutladı.

Google Haberlere Abone ol
Beren Saat'ten Kenan Doğulu'ya kafa karıştıran kutlama: 'Beceremediğimiz evlilik olsun'

Ünlü oyuncu Beren Saat, kişisel sosyal medya hesabından eşi Kenan Doğulu ile çekilmiş bir karesini paylaştı. Saat, bu fotoğraf üzerinden eşinin yeni yaşını yine kafa karıştıran bir mesajla kutladı.

Geçen yıl evliliklerinde ciddi sorunlar yaşayan ve ayrılacakları konuşulan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, karantina sürecinden barışmış olarak çıkmanın mutluluğunu yaşıyor.

46 yaşına giren kocası Kenan Doğulu için aşk şiiri yazdığı söylenen Beren Saat, sosyal medya hesabından baş başa göründükleri bir fotoğraf paylaştı ve bunun üzerinden yazdıklarıyla da eşinin doğum gününü kutladı.

Beren Saat, eşinin doğum gününü kutlarken kullandığı “Her şarkıma kattığın her fikir, çaldığın her nota sonsuzluğa taşır harmonimizi” sözleriyle bir albüm hazırlığında olduğunu düşündürürken, kutlamasının sonunda kullandığı “Beceremediğimiz evlilik olsun” satırları dikkat çekti.

İşte, Beren Saat'in kafa karıştıran o satırları:

Ne çok uçtuk konduk, dagildik toparlandik, nefesimiz bitene kadar güldük hickirarak agladik, idol olduk hain olduk, bu sefer tamam dedikce kopamaz olduk, sevgili olduk, oyun arkadasi olduk, es olduk, zor günlerde yoldas olduk, birbirmize muse olduk, tam iliskimizin tüm evreleri yasandi bitti derken müzikle birlik olduk. Karantina günlerinden sana yeniden hayran olarak cikiyorum; her sarkima kattigin her fikir, caldigin her nota sonsuzluga tasir harmonimizi, beceremedigimiz evlilik olsun... #Iyikidogdundasanaasikoldum 💫

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin