Beren Saat'li Netflix projesinin ilk yönetmeni kim oldu?

Medyatava ÖzelNetflix'in yeni projesi için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

Beren Saat'li Netflix projesinin ilk yönetmeni kim oldu?

Başrolünü Beren Saat'in oynayacağı Netflix'in ikinci Türk dizi projesinin hazırlıkları tam gaz sürüyor. Çağatay Ulusoy'lu 'Hakan: Muhafız' dizisi aralık ayında görücüye çıkmadan hemen önce açıklanan Beren Saat'li yeni projenin nisanda sete çıkması planlanıyor.

Cast çalışmaları devam eden O3 Medya'nın çekeceği dizinin yönetmen koltuğunda kimin oturacağı merak konusuydu. Dizi kulislerinden yayılan bilgilere göre, projenin ilk 3 bölümünü Ozan Açıktan'ın yönetmesi gündemde...

Fantastik bir hikâyeyi anlatacak olan dizinin senaryosunu ise Nuran Evren Şit ile 'Hakan: Muhafız'ın da yazar ekibinde yer alan Jason George'un yazdığı konuşuluyor.

Öte yandan Netflix'in Emre Şahin'le hazırlayacağı 'Ottoman Rising' adlı 6 bölümlük belgesel drama projesinin yanı sıra 'Kiralık Aşk' ve 'Ufak Tefek Cinayetler'in yazarı Meriç Acemi'ye bir gençlik işi yazdırdığı öğrenildi. Bu projeyi çekmesi için de Ay Yapım'la görüşülüyor.

Bu arada 3. ve 4. sezonları onaylanan Çağatay Ulusoy'un başrolünü oynadığı 'Hakan: Muhafız' dizisinin yeni bölümlerinin çekimlerine ise mayıs ayında başlanması planlanıyor.

Birsen ALTUNTAŞ
birsenaltuntas76@gmail.com

Sayfa Derleme Süresi: 7.1324 saniye