Beren Saat: Herkese moleküllerimden gönderiyorum

Ünlü oyuncu Beren Saat, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden anneler günü kutlamasında bulundu. Saat, bu kutlama için kullandığı satırlarla sosyal medyada gündem oldu.

Google Haberlere Abone ol
Beren Saat: Herkese moleküllerimden gönderiyorum

Uzun bir aradan sonra sevenlerinin karşısına Atiye adlı dizi ile çıkan Beren Saat, sosyal medya hesabını son derece nadir kullanan isimler arasında yer alıyor. Durum böyle olunca da Saat’in yaptığı hemen her paylaşım uzun süre konuşuluyor.

Başarılı oyuncu bu defa Anneler Günü üzerine yazdıklarıyla dikkatleri üzerine çekti. Corona virüsü günlerinde bu özel günde annesinden ayrı kalmak zorunda olan Saat kutlama için yazdıklarıyla mistik öğeler taşıyan dizisi Atiye’den alıntılar yapmış gibi durdu.

İşte Beren Saat’in o çok konuşulan, sosyal medyada gündem olmasına yol açan yazısı:

"Ben size gelemiyorum ama nihayet siz Cadde'de yürüyüş yapabileceksiniz. Bilincim sizinle olacak. Doğa Ana ne yaptığımızı düşünmemiz için odalarımıza yolladı bizi. Hatalarımızı anlayana kadar da çıkartmayacak belli ki. Hasret çekmeyi öğrendi bilmeyenlerimiz; kaynaklarımızı ve enerjimizi doğru kullanmayı, detaylara takılmamayı öğrendik.

Kelebek etkisinin hasta bir bünyede nasıl sonuçlar yarattığını, birbirimize karşı sorumluluklarımızın çok ciddi olduğunu anlamaya başladık. Bugüne ailesinden birini kaybetmemiş, şanslı bir gezegen sakini olduğum için ve doğru işleyen sağlık sistemimiz için Evren’e teşekkür ederek başlıyorum.

Bu yıl Anneler Günü’ne denk gelen Efe’nin Doğum Günü için Annesi Nil Güray’a onu sarmalayacak sevgi enerjisi gönderiyorum. Bugünü annesinden ayrı geçirmek durumunda kalan herkese moleküllerimden biraz biraz gönderiyorum. Siz de zaman ayırın bedeninizin yanında olamasa da bilincinizle annenizin frekansını yakalayın. Onlar titreşimlerimizi hep hisseder. Kollektif Anne Sevgisi Meditasyonu yapalım. Biz buradan çıkarız, biraz sabır. Annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun, bu ayrı geçirilen son günümüz olsun"

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ben size gelemiyorum ama nihayet siz Cadde’de yürüyüs yapabileceksiniz 👯‍♀️Bilincim sizinle olacak. Doga Ana ne yaptigimizi düsünmemiz icin odalarimiza yolladi bizi. Hatalarimizi anlayana kadar da cikartmayacak belli ki. Hasret cekmeyi ögrendi bilmeyenlerimiz; kaynaklarimizi ve enerjimizi dogru kullanmayi, detaylara takilmamayi ögrendik. Kelebek etkisinin hasta bir bünyede nasil sonuclar yarattigini, birbirimize karsi sorumluluklarimizin cok ciddi oldugunu anlamaya basladik. Bugüne ailesinden birini kaybetmemis, sansli bir gezegen sakini oldugum icin ve dogru isleyen saglik sistemimiz icin Evren’e tesekkur ederek basliyorum. Bu yil Anneler Günü’ne denk gelen Efe’nin Dogum Günü icin Annesi Nil Güray’a onu sarmalayacak sevgi enerjisi gönderiyorum. Bugünü annesinden ayri gecirmek durumunda kalan herkese moleküllerimden biraz biraz gönderiyorum 🤗 Siz de zaman ayirin bedeniniz yaninda olamasa da bilincinizle annenizin frekansini yakalayin. Onlar titresimlerimizi hep hisseder. Kollektif Anne Sevgisi Meditasyonu yapalim 💖 Biz burdan cikariz, biraz sabir. Annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun, bu ayri gecirilen son günümüz olsun 🙏🏻 #catchingyourmothersfrequency #synergy #happymothersdaymeditation #happybirthdayefe

BErEn Saat (@berenn_saat)'in paylaştığı bir gönderi ()

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin