Berdan Mardini boşandı!

Ünlü türkücü Berdan Mardini ile Fatoş Mardini evliliği sona erdi. Boşanmanın gerekçesini ise Mardini'nin avukatı açıkladı. Mardini'nin avukatı yazılı açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Berdan Mardini boşandı!

Türkücü Berdan Mardini 2010 yılında evlendiği Fatoş Mardini'den boşandı. Boşanmayla ilgili Berdan Mardini'nin avukatı yazılı açıklama yaptı.

Anlaşmalı olarak gerçekleşen boşanmanın ardındın avukat Nezir Burak Beliktay tarafından yapılan açıklamada "Evlilik birliğinin temelinden sarsılması sebebi ile taraflar ayrılma kararı alarak, anlaşmalı boşanma yoluyla evliliklerini sonlandırmışlardır" denildi.

ŞİDDETLİ GEÇİMSİZLİK

Avukat Beliktay açıklamasında boşanmanın gerekçesini 'şiddetli geçimsizlik' olarak belirtti. Yapılan açıklamada “Müvekkilimiz Berdan Mardini’nin boşanma süreci ile ilgili bir kısım ulusal basın ve haber ajanslarında yapılan haberlere ilişkin kamuoyuna açıklama yapma zarureti hasıl olmuştur” denilerek şu ifadelere yer verildi:

“Taraflar arasında evliliklerinin başlangıcında bulunan duygu ve düşünce birliği zamanla yerini fikri çatışmaya bırakmış olup şiddetli geçimsizlik halinin doğması sebebiyle ortak yaşam her iki taraf açısından da çekilemez hale gelmiştir. Evlilik birliğinin temelinden sarsılması sebebiyle taraflar ayrılma kararı almışlardır. Taraflar boşanmanın mali ve sair sonuçları ile velayetin babada kalması hususlarında mutabık kalarak anlaşmalı boşanma yoluyla 29 Mart 2021 tarihinde evliliklerini sonlandırmışlardır. Bu süreçte müvekkilimiz hakkında sosyal medya ve basın organlarında hakaret ve iftirada bulunan kişilerle ilgili yasal haklarımızı kullanacağımızı önemli bildiririz”

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin