'Ben onlarla aynı afişte olmam!'

Cengiz Semercioğlu, Spiaggia Grande Cabaret'te yaşanan afiş krizini yazdı.

Google Haberlere Abone ol
'Ben onlarla aynı afişte olmam!'

Hürriyet Gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu, Spiaggia Grande Cabaret adlı mekanda sahne alacak isimler arasında yer alan Defne Samyeli'nin; Deniz Seki, Ayta Sözeri, Cenk Eren ve Yaşar ile aynı afişte yer almak istemediğini yazdı.Cengiz SEMERCİOĞLU / HÜRRİYETBen onlarla aynı afişte olmam!Spiaggia Grande Cabaret, bu yaz Alaçatı’nın en gözde mekanlarından biri durumunda. Eğlencesi bol, sahneye çıkan isimler iyi...Defne Samyeli çıkıyor, Cenk Eren orada, Ayta Sözeri eğlenceli sahnesiyle mekanı dolduruyor. Deniz Seki ve Yaşar da orada sahneye çıkıyor. Mekan da ne yapsın Çeşme-Alaçatı sokaklarına asmak için bu beş sanatçının bulunduğu toplu bir afiş hazırlamış.

8 Ağustos Deniz Seki... 9 Ağustos Defne Samyeli... 12 Ağustos Cenk Eren... 10-17 Ağustos Ayta Sözeri... 11 Ağustos-1 Eylül Yaşar diye...

İşte afiş krizi de orada çıkmış.

Bu kadro içinde “Ben onlarla aynı afişte olmam” diyen kim olmuş tahmin edin bakalım? Ben söyleyeyim; Defne Samyeli...

“O dört isimle yan yana aynı afişte olmam” diye kriz çıkarınca, Grande Cabaret işletmecileri de Defne için tek başına afiş hazırlamışlar.

Şimdi Alaçatı sokaklarını Deniz-Cenk-Ayta-Yaşar dörtlü afişleri bir yanda, Defne’nin tek afişi diğer yanda süslüyor.

Bizim Çeşme muhabiri Deniz Boy’a afişlerin fotoğrafını çektirdim. Defne’nin “Ben onlarla aynı afişte olmam” diye itiraz ettiğini sağlam bir kaynaktan öğrenmiştim. Ama yine de emin olmak için “Bir yanlışlık olmasın, diğer sanatçıların da tekli afişleri var mı bir bak” diye Deniz Boy’dan Alaçatı sokaklarına da bakmasını rica ettim. Yok... Tekli afişi olan tek isim Defne Samyeli. Diğerleri dörtlü.

Ben isim kavgasının, “adımı afişte alta yazdın-üste koydun” tartışmalarının gazino yıllarıyla bittiğini sanıyordum.

Meğer bitmemiş...

Bitmemesini de anlarım, egoların olduğu yerde bu tür kaprisler de olabilir.

Ama Tarkan yapsa anlarım, Bülent Ersoy yapsa anlarım, Ajda yapsa anlarım...

O yüzden ortaya şu iki soruyu bırakıp uzuyorum;

1- Defne Samyeli’nin bu kaprisi yapabilecek müzikal bir kariyeri var mı?

2- Cem Yılmaz’la beraber olmasa bu kaprisi yapabilir miydi?Yazının devamını okumak için TIKLAYIN'Ben onlarla aynı afişte olmam!'


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin