'Ben de seni çok seviyorum canım kızım'

Megastar Tarkan, temmuz ayında baba olmuştu.

Google Haberlere Abone ol
'Ben de seni çok seviyorum canım kızım'

Tarkan ile Pınar Tevetoğlu’nun, Liya adını verdikleri kızları temmuz ayında Almanya'da dünyaya gelmişti.Tarkan, Instagram hesabından kızının ayaklarının fotoğrafını paylaşıp altına; 'Liya’nın o minicik ayaklarında bu çorapları görmek pek bi hoşuma gidiyor. Ben de seni çok seviyorum canım kızım' mesajını yazdı.Kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğrafa 'Allah nazarlardan saklasın' yorumları yapıldı.


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 Liya’nın o minicik ayaklarında bu çorapları görmek pek bi hoşuma gidiyor :)☺️☺️ Ben de seni çok seviyorum canım kızım❤️ Daddy loves you too❤️Tarkan Tevetoğlu (@tarkan)'in paylaştığı bir gönderi (12 Kas, 2018, 3:45öö PST)


2016 yılında Pınar Dilek ile dünya evine giren Tarkan, baba olacağını Şubat ayında sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile duyurmuştu.Tarkan mutlu haberi verdiği videosunda; "Bir süredir yazılıp çiziliyor, konuyla ilgili konuşuluyor. Bize de her gün soruyorlar; 'Doğru mu, değil mi?' 'Değil' desek de inanmıyorlar, 'Yok öyle bir şey' desek de inanmıyorlar. Demek ki hissediyorlar. Belki de haklılar. Evet, doğru, baba oluyorum. Doğru. Çok mutluyum. Paylaşmak istedim sizlerle de." ifadelerini kullanmıştı.


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 
 

 


Tarkan Tevetoğlu (@tarkan)'in paylaştığı bir gönderi (8 Şub, 2018, 5:51öö PST)
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin