Beklenen gün geldi. TOGG'un ilk sahipleri belli oldu. Kazananlar arasında mısınız? İşte 20 bin kişilik TOGG talihlilerinin listesi

Beklenen gün geldi, TOGG T10X için ön sipariş sahipleri belli oldu. Noter huzurunda, canlı yayında dijital çekiliş yapıldı. 20 bin asıl, 20 bin yedek talihlinin isimleri belli oldu. İşte 20 bin kişilik TOGG talihlilerinin listesi.

Google Haberlere Abone ol
Beklenen gün geldi. TOGG'un ilk sahipleri belli oldu. Kazananlar arasında mısınız? İşte 20 bin kişilik TOGG talihlilerinin listesi

TOGG T10X için ön sipariş sahiplerini belirleyecek dijital çekiliş, noter huzurunda gerçekleştirildi.

Dijital çekiliş, TOGG'un Youtube kanalından ve TRT Haber'den canlı yayınlandı. Ön sipariş sürecine katılan 177 bin 467 kişi arasından T10X almaya hak kazanan kişilerin listesi da Togg'un resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu.

Kazananlar arasında mısınız? Sonuçları buradan öğrenebilirsiniz.

TOGG'un, internet sitesi ile Trumore uygulaması üzerinden ön sipariş numaralarıyla ad ve soyadlarının ilk harflerinin bulunduğu sıralı listeyi açıkladığı kullanıcılar arasından şanslı 20 bin kişi, 2023 yılında teslim edilecek T10X için ön sipariş hakkı kazanmış olacak.

Çekiliş sonucu ayrıca, 20 bin kullanıcının yanı sıra 20 bin kişilik yedek liste de belirlendi.

2023 yılı için planlanan teslimatlarda iptallerin yaşanması halinde yedek listedeki kullanıcılar devreye alınacak. Ancak 2023 yılı teslimatları için yedek listeden asıl listeye geçemeyenler 2024 yılı ocak ayı itibarıyla belirlenecek yeni paket ve konfigürasyon seçenekleriyle T10X sipariş edebilecek. Bu siparişi verenler, 2024 yılı haziran ayına kadar herhangi bir çekilişe girmeden akıllı cihazlarını teslim alabilecek.

Asıl ve yedek liste dışında kalan kullanıcıların yaptıkları ön ödemeler de (60 bin TL) Trumore cüzdanları üzerinden iade edilecek.

Beklenen süre kadar ek garanti ve Trugo'dan aylık 85 kWs enerji dolum hakkı

Asıl ve yedek listeye girmeye hak kazanan 40 bin kişi, akıllı cihazlarını teslim almaya kadar geçen süre boyunca da çeşitli ayrıcalıklara sahip olacak.

Kullanıcıların hesaplarına nisan ayından itibaren teslimat gerçekleşene kadar geçen zaman için ilave garanti süresi eklenip Trugo'dan da aylık 85 kWs (WLTP~500 km yol karşılığı) enerji dolum hakkı tanımlanacak.

Sipariş hakkı kazanan kullanıcılar, akıllı cihazlarının teslimat tarihi geldiğinde ön ödeme tutarı düşülmüş bir şekilde kalan ödemelerini yapacak.

Kaynak: A.A
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin