Beğeni toplayan dizi Tetikçinin Oğlu'nun konusu ne, oyuncuları kimler, nerede çekiliyor? Tetikçinin Oğlu ilk bölüm izle

Yeni dizi Tetikçinin Oğlu'nun ilk bölümünün yayımlanması sonrasında izleyiciler diziye ilişkin detayları merak ediyor. Tetikçinin Oğlu dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var, dizi nerede çekiliyor, konusu ne gibi tüm detayları sizler için derledik.

Google Haberlere Abone ol
Beğeni toplayan dizi Tetikçinin Oğlu'nun konusu ne, oyuncuları kimler, nerede çekiliyor? Tetikçinin Oğlu ilk bölüm izle

Yapımını O3 Medya ve Same Film'in, yapımcılığını Saner Ayar ile Ömer Durak'ın üstlendiği, genel hikaye ve senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın ile Emre Aybek'in oturduğu “Tetikçinin Oğlu” dizisi dün ilk bölümüyle ekranlardaydı. Pek çok kişi diziye dair detayları merak ediyor. İşte Tetikçinin Oğlu dizisine dair tüm detaylar...

TETİKÇİNİN OĞLU OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Timuçin Esen ve Şevket Çoruh'un başrollerini paylaştıüı dizide Genco Özak, Sezin Akbaşoğulları, Serhat Kılıç, Bahar Şahin, Esra Kızıldoğan ve Baran Can Eraslan gibi birbirinden değerli oyuncular yer alıyor.

TETİKÇİNİN OĞLU DİZİSİNİN KONUSU NEDİR? 

“Tetikçinin Oğlu”nda; kırk yılın dostu Korkmaz (Timuçin Esen) ve İskender (Şevket Çoruh) oğulları için kıyasıya bir çatışmaya girerler. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Oğlunun öcünü almaya çalışan İskender geçmişi ile yüzleşecek; yıllar sonra oğlu Metin'i (Genco Özak) bulan Korkmaz ise yeniden baba olmayı öğrenmek zorunda kalacaktır.

TETİKÇİNİN OĞLU NEREDE ÇEKİLİYOR?

Fox TV'nin yeni dizisi Tetikçinin Oğlu'nun çekimleri Muğla'nın Bodrum ilçesinde yapılıyor.

 TETİKÇİNİN OĞLU İZLE 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin