Baykal'ın Erdoğan ile ilgili sır sözleri ortaya çıktı. AK Partili Savcı Sayan ilk kez açıkladı. Deniz Baykal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için bu ifadeleri kullanmış

Ağrı Belediye Başkanlığı görevinden istifa ederek İzmir'den AK Parti milletvekili adayı olan ancak seçilemeyen Savcı Sayan'dan çok konuşulacak bir paylaşım geldi. Savcı Sayan, kendisiyle Deniz Baykal arasında geçen konuşmaları yazdı ve "Rahmetli Baykal'ın Sayın Erdoğan'a gizli bir hayranlığı vardı" dedi. Sayan, Baykal'ın Erdoğan için kullandığı ifadeleri de ilk kez açıkladı.

Google Haberlere Abone ol
Baykal'ın Erdoğan ile ilgili sır sözleri ortaya çıktı. AK Partili Savcı Sayan ilk kez açıkladı. Deniz Baykal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için bu ifadeleri kullanmış

Ağrı Belediye Başkanlığı görevini bıraktı mileltvekili olmak istedi ancak seçilemedi.

Savcı Sayan belediye başkanlığı görevinden isitfa ettikten sonra İzmir'den AK Parti milletvekili olmak için yarıştı ancak yeteri kadar oy alamayınca vekil seçilemedi.

Savcı Sayah, 28 Mayıs seçimlerine iki gün kala dikkat çekici paylaşımlarda bulundu. Sayan, Deniz Baykal'ın gizli bir Eroğan hayranı oludğunu belirtti ve Erdoğan için kullandığı ifadeleri ilk kez açıkladı...

İşte Savcı Sayan'ın Twitter üzerinden yaptığı o paylaşım

RAHMETLİ BAYKAL’IN SAYIN ERDOĞAN’A GİZLİ BİR HAYRANLIĞI VARDI..

Bugün Ankara’da saat 14:30’da anlamlı,duygusal önemli bir park açılışı var. Keçiören belediye başkanı Sayın Turgut Altınok CHP’li belediyelerin yapamadığını yapmış. Deniz Baykal adına bir park açılışı yapıyor. Sağ olsunlar kendisi aradı benide davet etti. Fakat İzmir ve civar illerde daha önce belirlenmiş programlarımdan dolayı katılamıyorum. Katılmayı çok isterdim. Nasip olmadı. Anlamlı bir açılış dedim. Çünkü; Sayın Baykal bu ülkenin yerli ve milli liderlerinden biriydi. Biz ne zaman bu ülkenin yerli ve milli değerlerine sahip çıkmadıysak hep acı çekmişizdir. Dün bu ülkenin yerli ve milli değerlerine sahip çıkmış olsaydık belki bugün bu kadar büyük sıkıntılar yaşamayacaktık. Bugün Sayın Erdoğan gibi yerli ve milli değerlere sahip çıkmazsak,yarın daha büyük acılar çekeceğimiz kesindir.

Sayın Baykal her ne kadar Sayın Erdoğan’a rakip olsada özel görüşmelerimizde cümlelerinden anladığım kadarıyla gizli bir Erdoğan hayranıydı. Bazan siyaset dışında oturup dertleştiğimizde Sayın Erdoğan’dan hep takdirle bahsederdi. “kerata çok güzel belediyecilik yaptı” Başbakanlığı çok iyi götürüyor bu Ülkeye lazım diyordu.” Bir gün bana dediki; Düşünsenize “ben cumhurbaşkanıyım Türkiye’yi yurtdışında temsil ediyorum. Sayın Erdoğan içerde başbakan ve Türkiye’yi Şahlandıran işler yapıyor. Türkiye’yi kim tutabilir”. Ama siyaset böyle bir şeye müsaade etmez diyordu.

Baykal'ın Erdoğan ile ilgili sır sözleri ortaya çıktı. AK Partili Savcı Sayan ilk kez açıkladı. Deniz Baykal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için bu ifadeleri kullanmış

"Onların elini zayıflatacak hiçbir beyanda bulunmayacaksınız"

Sayın Baykal büyük bir yerli ve milli liderdi Sayın cumhurbaşkanımız başbakan iken yurtdışında bulunduğunda sayın Baykal biz yardımcılarını toplar ve şöyle derdi “ülkemizin başbakan ve bakanları yurtdışında iken müzekkere masasında onların elini zayıflatacak hiçbir beyanda bulunmayacaksınız Türkiye’ye döndüklerinde hesaplaşırız. Ama bugün o gün değildir yurtdışındaki başbakanımıza, bakanlarımıza destek olmalıyız,partimizin menfaati için ülkemizin menfaatini bertaraf edemeyiz. “Ben eğer menfaatimi düşünmüş olsaydım Sayın Erdoğan’ın siyasi yasağını kaldırmaya yönelik çalışma başlatmazdım.

Ama ben ülkemin menfaatini partimin menfaatinin üstünde tuttum ve üzerime düşeni yaptım demokrasinin de gereğini yaptım” Biliyorsunuz bu konuda Baykal’a çok eleştiriler geldi. Adeta linç ettiler. Ama Baykal doğru bir karar olduğuna inanmıştı. hiç bir gün de pişmanlık duymadı. Gelen bütün sorulara da inanarak gereğini yaptım diyordu. Sayın Erdoğan ameliyat olduktan sonra sayın Kılıçdaroğlu ile sayın Baykal Sayın Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerinde bulunmak için randevu talebinde bulunmuşlardı.

Baykal'ın Erdoğan ile ilgili sır sözleri ortaya çıktı. AK Partili Savcı Sayan ilk kez açıkladı. Deniz Baykal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için bu ifadeleri kullanmış - Resim : 2

Olcay Baykal'dan Erdoğan'a sigara yasağı teşekkürü

Sayın Erdoğan Kılıçdaroğlu’na genel merkezde,sayın Baykal’a konutunda randevu vermişti. Döndüğünde çok memnun olmuştu. Sayın Erdoğan kendisine “Kılıçdaroğlu da randevu istemişti ama önce size döndük ve evi size uygun gördük. çünkü sizin bizim yanımızda değeriniz başkadır” demişti.

Olcay hanımın Sayın Erdoğan’a “şu sigara yasağı kararınızı çok destekliyorum güzel bir iş yaptınız cümlesini hiç unutmuyordu. “Tam bir dost aile sohbeti yaptık diyordu.” Ve hep Sayın Erdoğan’ın çalışkan bir vatansever olduğunu dile getiriyordu.. Bugün CHP’nin kimlerin elinde olduğunu gördüğümüzde Baykal’ı daha çok arıyoruz Baykal sağ olsaydı Cumhuriyet Halk Partisi listelerindeki Fetöcüleri görmüş olsaydı,çok büyük acılar çekecekti.

Bugün görüyoruz ki Türkiye’nin değerlerine Cumhuriyet Halk Partisi değil AK PARTİ sahip çıkıyor Atatürk üzerinden siyaset yapan CHP Atatürk’ün neredeyse izini silmeye çalışan insanlarla hareket Ediyor. Oysa AK PARTİ ve Ak partili belediyeler bu ülkenin değerlerine sahip çıkıyor hangi partiye mensup olurlarsa olsunlar ülkenin değerlerine sahip çıkıyor bugün de görüyoruz ki CHP’li belediyelerin yapması gerekeni Keçiören belediye başkanı Sayın Turgut Altınok yapıyor. Allah bu ülkenin birlik ve beraberliğini bozmasın bu ülkenin yerli ve milli değerlerinin değerini zamanında öğrenme şansını bizlere versin Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın Çok güzel bir iş başardınız umarım liderlerini unutan CHPliler utanır Kalın sağlıcakla..

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin