Başkent Ankara'da ucuz ete rağbet artıyor! Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Mobil Market satışları 6-10 Şubat haftasında gün gün işte bu ilçelerde olacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Başkent Mobil Market aracılığıyla başlattığı uygun fiyatlı kırmızı ve beyaz et satışına vatandaşların ilgisi artıyor. Market ve kasaplardaki fiyatlarla arasında büyük farklar olduğunu dile getiren Ankaralılar, Mobil Market'ler önünde kuyruklar oluşturuyor. Et satışı yeni haftada da yeni adreslerde hizmet verecek. İşte gün gün Mobil Market'in adresleri...

Google Haberlere Abone ol
Başkent Ankara'da ucuz ete rağbet artıyor! Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Mobil Market satışları 6-10 Şubat haftasında gün gün işte bu ilçelerde olacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Başkent Mobil Market aracılığıyla başlattığı uygun fiyatlı kırmızı ve beyaz et satışı yeni haftada yeni adreslerde hizmet verecek. Uygulama kapsamında Mobil Market otobüsü; 6-7 Şubat günlerinde Altındağ Hüseyin Gazi Mahallesi’nde, 8 Şubat’ta Altındağ Doğantepe Mahallesi’nde ve 9-10 Şubat günlerinde Mamak Yeşilbayır Mahallesi’nde olacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Başkent Mobil Market aracılığıyla gerçekleştirdiği uygun fiyatlı kırmızı ve beyaz et satışı devam ediyor.

Ramazan ayı sonuna kadar 25 ilçedeki vatandaşların uygun fiyatlı ete ulaşmasının hedeflendiği uygulamada Mobil Market otobüsü Altındağ ve Mamak ilçesinde satış yapacak.

UYGUN FİYATLI ET SATIŞININ YAPILACAĞI YENİ ADRESLER BELİRLENDİ

Başkent Mobil Market Ramazan ayının sonunda kadar Ankara’nın 25 ilçesini ve mahallelerini gezerek, vatandaşların ete uygun fiyatlarla güvenilir bir şekilde ulaşmasını sağlayacak. Hafta sonu hizmet vermeyecek olan Başkent Mobil Market, 6-7 Şubat tarihlerinde Altındağ ve Mamak ilçesinde vatandaşlarla buluşturulacak.

10.00-17.00 saatleri arasında hizmet veren Mobil Market’in 6-10 Şubat günlerinde uygun fiyatlı et satışı gerçekleştireceği yeni adres ise şöyle:

6-7 Şubat 2023 (Pazartesi-Salı): Altındağ Hüseyin Gazi Mahallesi Orhan Kemal Caddesi ile Bostancık Caddesi kesişimi (Hüseyin Gazi göbek),

8 Şubat 2023 (Çarşamba): Altındağ Doğantepe Mahallesi 1048. Cadde No: 141 önü,

9-10 Şubat 2023 (Perşembe-Cuma): Mamak Yeşilbayır Mahallesi Şehit Ali İhsan Okatan Caddesi No: 13 önü,

Başkent Mobil Market’in haftalık satış programı Ankara Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden vatandaşlara duyurulacak.

UYGULAMA BAŞKENT MARKETLERDE DE BAŞLIYOR

Başkent Mobil Market ile başlayan satışların Çubuk, Etimesgut ve ASKİ olmak üzere toplam 3 noktadaki Başkent Marketlerde de yapılması amacıyla hazırlıklara başlandı.

Kaynak: ANKA
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin