‘Bana Normal Aktiviteler’ vizyona giriyor!

Sezonun yeni korku komedi filmi 'Bana Normal Aktiviteler' 2 Eylül'de izleyiciyle buluşuyor...

‘Bana Normal Aktiviteler’ vizyona giriyor!

Türkiye’de korku komedi türünde iddialı filmlerden olan “Bana Normal Aktiviteler” adlı film izleyiciyle buluşuyor.

2 Eylül Cuma günü vizyona girecek olan film, Türk sinema sektörüne ve korku filmi popülasyonunun geldiği noktaya mizahi bir bakış açısı getiriyor. Filmin basın gösterimi ise 1 Eylül Perşembe günü Cinemaximum Kanyon sinema salonunda yapılacak.

HALİL SEZAİ VE ÖZGE SEZİNCE VARLEY KONUK OYUNCUOyuncu kadrosunda Ufuk Şen, Süleymen Kadim Kabaali, Bengi İdil Uras, Duygu Paracıklıoğlu, Steve Megashi, ve Sanem İşler Şen gibi isimlerin yer aldığı filmde ayrıca ünlü şarkıcı Halil Sezai Paracıklıoğlu ve deneyimli oyuncu Özge Sezince Varley de konuk oyuncu olarak yer aldı.Yönetmenliğini Özgür Bakar’ın yaptığı, senaryosunu ise yine Özgür Bakar’ın Alper Kıvılcım’la birlikte yazdığı filmin görsel efektlerini Digiflame üstlendi.

Filmin Konusu:Talip ve Yaşar sürekli olarak abileri Muhteşem’den aldığı paraları gereksiz işlerde batırmaktadırlar. Çalıştığı film setinden kovulan kostümcü Çiğdem, Yaşar’a kendini yönetmen olarak tanıtır ve iki arkadaşı korku filmi piyasasında çok para olduğuna ikna eder. Son kez Muhteşem abilerinden aldıkları para ile korku filmi işine girerler. Fakat çekim yaptıkları mekanda onları bekleyen paranormal olaylar vardır. Korku filmi çekip zengin olma hayaliyle girdikleri film serüveni ikili için kabusa dönüşürken çok komik durumlara düşerler.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin