Baht Oyunu dizisi final yaptı: Baht Oyunu 17. bölümde ne oldu? Baht Oyunu 17. bölüm izle

Baht Oyunu dizisi, yaz aylarında hayatına başlayan ve birçok kişi tarafından severek takip edildi. Yaz aylarında romantik komedi türünde izleyici karşısına çıkan Baht Oyunu, 17. Bölümü ile final yaptı. Başrollerinde Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın yer aldığı Baht Oyunu, final bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Peki, Baht Oyunu final bölümünde ne oldu? Baht Oyunu 17. Bölüm full izleme linki haberimizde!

Google Haberlere Abone ol
Baht Oyunu dizisi final yaptı: Baht Oyunu 17. bölümde ne oldu? Baht Oyunu 17. bölüm izle

Başrollerinde Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in yer aldığı yaz dizisi Baht Oyunu, dün akşam ekranlara gelen 17. Bölümü ile final yaptı. Final bölümünde Ada, şirketten ayrılmak zorunda kalıyor. Şirkete geri dönmek için çabalayan Ada’nın ise işi oldukça zor oluyor. Söylediği yalanlara daha fazla dayanamayan Ada ise bir karar alıyor. Peki, Baht Oyunu final bölümünde ne oluyor? İşte Baht Oyunu 17. Final bölümü izleme linki!

BAHT OYUNU 16. BÖLÜMDE NE OLDU?

Bora ve ailesinin Ada'yı isteme girişimi hayal kırıklığıyla sonuçlanır. Bora ile daha fazla beraber çalışamayacağını anlayan Ada, işten ayrılmaya karar verir. Ada, Bora’nın odasına gidip onunla vedalaşır ancak işten ayrılmasına ramak kala Ada’nın karşısına bir engel çıkar. Talihini değiştirebilecek bu engel, Tuğçe ile aralarında yeni bir rekabetin doğmasına sebep olur.

Bora, Ada ve Tuğçe’ye bir vakfın düzenlediği ödül töreni için aday olduklarını söyleyerek yeni bir yazı hazırlama görevi verir. Böylelikle Ada, kendini kanıtlamak için var gücüyle çalışmaya başlar. Yeni yazısının peşine düşen Ada, bir anda ortadan kaybolur. Herkes telaşla Ada’yı ararken Ada’nın başı büyük bir beladadır.

BAHT OYUNU FİNAL BÖLÜMÜNDE NE OLUYOR?

Tuğçe, ideal kadın sırrını Bora'ya anlatarak Ada'nın şirketten kovulmasına neden oluyor. Ada, işini de Bora'yı da Tuğçe'ye bırakmamak için kararlı olsa da oldukça zorlanıyor. Bora'nın sert ve kesin kararı karşısında Ada'ya tek yardım edecek isim Zafer oluyor. Zafer sayesinde işe dönme fırsatı yakalayan Ada’nın şirketteki yeni pozisyonu herkesi şaşırtıyor.

Ada’ya öfkesi dinmeyen Bora, ödül törenine Tuğçe’yi göndermeye karar veriyor. Rüzgar ve Ada arasındaki soğuk savaş bitiyor ve boşanmalarına ramak kala anlaşma sağlanıyor. Söylediği yalanların ağırlığı altında ezilen Ada büyük bir karar alır. Aldığı karar sadece kendi hayatını değil, Bora’nın hayatını ve ilişkilerini de sonsuza kadar değiştirecektir.

Baht Oyunu final bölümü FULL İZLE

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin