Ayşe Özyılmazel’den Sezen Aksu dokunuşuyla yeni şarkı: Geri Dönülmüyor

Ayşe Özyılmazel, hayatın akışının değiştiği 2020 yazını yeni şarkısı ‘Geri Dönülmüyor’ ile karşılıyor. Sözleri ve müziği ile adeta yılın ruh halini taşıyan 'Geri Dönülmüyor', Universal Müzik Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

Google Haberlere Abone ol
Ayşe Özyılmazel’den Sezen Aksu dokunuşuyla yeni şarkı: Geri Dönülmüyor

Sözleri ve bestesini Sezen Aksu ile birlikte hazırladığı yeni şarkısı 'Geri Dönülmüyor'u Ayşe Özyılmazel şöyle anlatıyor:

"Heyecanlıyım, mutluyum hem de çok mutluyum çünkü Sezen Aksu Studio Lonca’da yaklaşık bir senedir yazdığımız, söylediğimiz şarkılardan ilkini sizlerle buluşturuyoruz. Studio Lonca hayatıma ve kendime bakışımı değiştiren, hiç mezun olmak istemediğim bir okul oldu bana. Orada geçirdiğim her an çok kıymetli ve önemli. Üretmenin, duygularınla yüzleşebilmenin, en mükemmel öğretmenle çalışma şansını yakalayabilmenin, umudun, öğrenciliğin verdiği keşif duygusunun minnetiyle doluyum. ‘Geri Dönülmüyor’u hepimizin kalbine imzasını atmış en kıymetlimiz Sezen Aksu ile yazmış olmamızın hissettirdiklerine ise paha biçmem imkansız."

'Geri Dönülmüyor’un düzenlemeleri Okay Barış imzası taşırken, mix ve mastering işlemlerini Çağatay Kehribar üstlendi. Şarkının kemanlarında ise Onno Tunç’un kızı Ayda Tunçboyacı’nın leziz dokunuşları var.

Ayşe Özyılmazel, şarkıcı, söz yazarı ve besteci kimliklerinin yanı sıra uzun yıllar gazetecilik ve köşe yazarlığı kariyerini de sürdürdü. Özyılmazel’in “Sana Bi’şey Olmasın” ve “Kalpten Düşme” isimli iki de kitabı bulunuyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin