Aynı gün doğmuşlardı! Hülya Koçyiğit'in Fatma Girik'siz buruk yaş günü

Yeşilçam'ın usta isimlerinden olan Hülya Koçyiğit, 75'inci yaşını kutladı. Hülya Koçyiğit, vefat eden ve aynı gün doğmuş olduğu yakın arkadaşı kendisi gibi oyuncu olan Fatma Girik olmadan ilk kez doğum gününü kutlayacak. Koçyiğit, Girik olmadan buruk bir doğum günü geçirecek.

Google Haberlere Abone ol
Aynı gün doğmuşlardı! Hülya Koçyiğit'in Fatma Girik'siz buruk yaş günü

Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit ve Filiz Akın'ın yanı sıra Yeşilçam'ın '4 Yapraklı Yonca'sından biri olan usta oyuncu Fatma Girik, 24 Ocak'ta hayatını kaybetti. Fatma Girik ile Hülya Koçyiğit'in bugün doğum günü.

12 Aralık'ta dünyaya gelen Yeşilçam'ın yıldızı Hülya Koçyiğit, doğum günün ilk kez kendisiyle aynı gün doğan yakın arkadaşı Fatma Girik olmadan kutlayacak. Koçyiğit ile Girik, her yıl birbirlerini yaş günlerinde anmayı ihmal etmezdi.

Aynı gün doğmuşlardı! Hülya Koçyiğit'in Fatma Girik'siz buruk yaş günü

Hülya Koçyiğit, daha önce Fatma Girik ile bir anısını, "Memduh Ün'le yaptıkları bir film vardı. Bir sahne için saçlarını kazıtması gerekiyor. Beni aradı, 'Yarın böyle bir sahne var, gelsene' dedi. Koşa koşa gittim. Bir yandan o güzelim uzun, simsiyah saçlar kazınıyor, bir yandan gözünden yaşlar akıyor. Ben tutamıyorum kendimi, ağlıyorum. O ağlıyor ama o rolü için ağlıyor, ben hayranlıktan ağlıyorum" sözleriyle anlatmıştı.

Aynı gün doğmuşlardı! Hülya Koçyiğit'in Fatma Girik'siz buruk yaş günü - Resim : 2

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin