Aydın Doğan'dan Milliyet gazetesine ziyaret

Aydın Doğan, Milliyet Gazetesi Yazarı Hasan Pulur'un vefatı nedeniyle taziye ziyaretinde bulundu.

Google Haberlere Abone ol
Aydın Doğan'dan Milliyet gazetesine ziyaret

Sabah saatlerinde Milliyet Gazetesi'nin Çağlayan'daki merkez binasına gelen Doğan, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören ve Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Bila'yı ziyaret etti. Ziyarete, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin, Hürriyet Gazetesi Yazarı Taha Akyol'la birlikte gelen Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Genel Yayın Yönetmeni Fikret Bila'nın da aralarında bulunduğu gazete yöneticileri tarafından kapıda karşılandı. Doğan, gazetede yaklaşık 30 dakika kaldıktan sonra Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören tarafından uğurlandı."YERİ KOLAY KOLAY DOLMAYACAK"

Hasan Pulur'a hep 'hoca'diye hitap ettiğini söyleyen Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, "Allah nur içinde yatırsın. Anlatırsak sayfalar tutar ama çok değerli bir ustayı kaybettik diyorum ben. Bab-ı Ali yine bir yıldızını kaybetti. Yeri kolay kolay doldurulmayacak bir yıldızı kaybetti" diye konuştu."HAYAT DEVAM EDİYOR"

Bir çok önemli gazetecinin teker teker hayatını kaybettiğini hatırlatan Doğan, "Mesleğimizde zaten bozulmalar var. Bir Çetin Altan, bir Hasan Pulur, bu sene kaybettiklerimizden bir Oktay Akbal. Bunların yeri kolay kolay doldurulmaz ama hayat da devam ediyor. Onlar gidecek, yenileri gelecek. Biz de gideceğiz, yerimize de yenileri gelecek" dedi.  (DHA)


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin