atv'nin 'racon' dizisinden ilk bölüm fragmanı!

Mart ayında ekran macerasına başlayacak dizinin 1. bölüm fragmanı yayınlandı.

Google Haberlere Abone ol
atv'nin 'racon' dizisinden ilk bölüm fragmanı!

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Sezin Akbaşoğulları, Seçkin Özdemir, Hande Doğandemir, Sarp Akkaya, Barış Arduç, Ekin Türkmen ve Tomris İncer'in yer aldığı, 'Racon Ailem İçin'in ilk bölüm fragmanı yayınlandı.Yapımını TMC'nin, yapımcılığını Erol Avcı'nın, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin'in üstlendiği 'Racon Ailem İçin' Mart ayında atv ekranında olacak. 

 

Hikayesi Ahmet Ümit'e, proje dosyası ve birinci bölümü Kerem Deren'e ait olan dizinin senaryosunu Alican Yaraş ve Özge Efendioğlu kaleme alıyor.

 

'Racon Ailem İçin'in tanıtım fotoğraflarını, fotoğrafçı Muhsin Akgün çekerken afiş tasarımlarını ise daha önce Game Of Thrones, Fifty Shades Of Grey ve True Blood gibi dünyaca ünlü projelerde ismini duyuran Ali Aydın üstleniyor. 

 

'RACON AİLEM İÇİN'

 

Adalet kavramını hayatındaki her şeyin önüne koyan Kenan Korman, bir gün hayatını adadığı bu gerçeğin ailesinden daha önemli olmadığını fark eder. Ancak bunu anladığında ailesi neredeyse tamamen dağılmıştır. Ailesini tekrar bir araya toplamaya çalıştığında ise geçmişten gelen güçlü bir düşman, aşık olduğu kadını da kendisine düşman ederek, ailesi  ile birlikte onu artık çıkmak istediği bu dünyanın daha da derinlerine çekecektir. "atv'nin 'racon' dizisinden ilk bölüm fragmanı!" Galerisine Göz At


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin