ATİYE titokta Edis sonrası dans challenge'ını başlattı ve pop müziğini kurtarmaya geri geldim açıklamasını yaptı

3 yıllık suskunluğunu son yayımladığı 'Ses Seda Yok' şarkısı ile bozan ATİYE, geçtiğimiz akşam Gain'de yayınlanan Dayı programının canlı yayında konuğu oldu. Sempatik tavırları ve yüksek enerjisi ile izleenleri kendine hayran bırakmayı başaran ATİYE, suskunluğunun sebebini açıkladı. 'Pandemi öncesi albümü bitirmiştim. Pandemi sonrasına 10 şarkılık Hindistan, Yunanistan ve Türkiye'de dünyaca ünlü müzisyenlerle kaydettiğim albümü ertelemiştim. Pop müziğini canlandırmaya' geldim açıklamasını yaptı.

Google Haberlere Abone ol
ATİYE titokta Edis sonrası dans challenge'ını başlattı ve pop müziğini kurtarmaya geri geldim açıklamasını yaptı

Yeni şarkısı ile tüm dijital listelerin zirvesine yerleşen Atiye, tittok'ta da Hindistan'da 3 ayda öğrendiği Şahmeran dans challenge'ını başlattığını açıkladı.

Dans ile ilgili gelen videolar içinde seçeceği en başarılı videonun sahibi ile buluşup birlikte video çekip yayınlayacağını açıkladı.

3 yıllık suskunluğunu son yayımladığı 'Ses Seda Yok' şarkısı ile bozan ATİYE, geçtiğimiz akşam Gain'de yayınlanan Dayı programının canlı yayında konuğu oldu.

Sempatik tavırları ve yüksek enerjisi ile izleenleri kendine hayran bırakmayı başaran ATİYE, suskunluğunun sebebini açıkladı. ' Pandemi öncesi albümü bitirmiştim. Pandemi sonrasına 10 şarkılık Hindistan, Yunanistan ve Türkiye'de dünyaca ünlü müzisyenlerle kaydettiğim albümü ertelemiştim. Pop müziğini canlandırmaya' geldim açıklamasını yaptı.

 

Etiketler atiye
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin