Atakan Arslan, Çukur dizisinde mi rol alacak?

Survivor şampiyonu Atakan Arslan Çukur'da rol alacağı haberleriyle ilgili açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Atakan Arslan, Çukur dizisinde mi rol alacak?

Avatar ve Paşa lakaplı Survivor 2016 şampiyonu Atakan Arslan, Çukur dizisinde oynayacağı iddialarıyla ilgili olarak açıklamada bulundu.



Survivor programıyla adını geniş kitlelere duyuran Atakan Arslan, YouTube'da yayınlanan Magazin Noteri programına konuk oldu. Arslan, “Survivor’dan önce eşim Serap ile spor salonunda tanıştık, çok fazla özel hayatım ile gündemde olmak istemediğim için ve ilişkimiz henüz çok yeni olduğundan dolayı, hayatımdaki insanların ilişkimi ekrandan öğrenmesini istemedim” dedi.



'Beni karalamak için bir video medyaya sızdırıldı'



Türk halkına hakaret etmekten dolayı yargılandığı davada beraat eden Survivor şampiyonu Avatar Atakan konu hakkında şöyle konuştu: “Survivor yarışmasına katıldıktan sonra popülerlik kazandım. Bu popülerliğin sonunda beni karalamak için bir video medyaya sızdırıldı. Sanki ben Türk halkına hakaret etmişim gibi lanse edildi. Magazin programları da bu karalama kampanyasının bir parçası oldu.”



'Kesin olarak geri dönüş almadım'



Arslan, hakkında çıkan Çukur dizisine oyuncu olarak girecek iddialarına da yanıt verdi. Arslan, “Çukur dizisinin yapım ekibi ile görüşmeler yaptım, fakat onların süreci nasıl ilerliyor bilmiyorum, henüz kesin olarak geri dönüş almadım hala olabilir” dedi.




Sıradaki Haber İçin Sürükleyin