Aslı Şafak yayında zor anlar yaşadı! Ünlü sunucunun başına gelmeyen kalmadı...

Bloomberg HT'de yayınlanan ve yapımcılığını BBO Yapım - Şafak Bakkalbaşıoğlu ile Mahperi Uçar'ın yaptığı "Aslı Şafak'la İşin Aslı" programı, yeni yıla sürprizlerle geliyor...

Google Haberlere Abone ol
Aslı Şafak yayında zor anlar yaşadı! Ünlü sunucunun başına gelmeyen kalmadı...

Yılbaşı gecesi birbirinden ünlü isimleri ekrana getirecek olan programda başarılı sunucu Aslı Şafak'ın başına gelmeyen kalmayacak... İlk başlarda her şeyin yolunda gittiği programın ilerleyen dakikalarında Şafak, izleyenleri hem şaşkına çevirecek, hem de gülmekten kırıp geçirecek bir olayla ekrana gelecek. 


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 2 yıl aradan sonra ilk defa Aslı Şafak’a konuk oldu…Her sözü derin…Her yaptığı olay…Türkiye’nin en özel renklerinden Mustafa Topaloğlu ile yeni yıla saatler kala neler yaşandı? Ünlü türkücü Mustafa Topaloğlu’nun beyinlere reset atan sohbeti…ve uzun süre hafızalardan silinmeyecek sürprizleriyle bambaşka bir yılbaşı akşamına hazır olun…Aslı Şafak’la İşin Aslı yılın son gününde benzersiz bölümüyle Bloomberg HT ekranlarında! @aslisafak @uzaylimustafa #aslışafaklaişinaslı #bloomberght #mustafatopaloğluAslı Şafak’la İşin Aslı (@aslisafaklaisinasli)'in paylaştığı bir gönderi (30 Ara, 2018, 3:14öö PST)


31 Aralık Pazartesi "Yılbaşı Özel" bölümüyle saat 20:00'da yayınlanacak olan programın konukları ise Yılmaz Vural, Derya Uluğ, Nursel Köse, Dilan Çıtak, Ece Seçkin, Hande Kazanova, Sadi Uzunoğlu, Ali Eyüboğlu ve Serenay Aktaş...Gecenin sürpriz ismi ise Mustafa Topaloğlu olacak!

 


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin