Aşk-ı Memnu'nun yeni Behlül ve Matmazel'i belli oldu. Yazar ve müzisyen Sina Koloğlu açıkladı

Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem ve Hazal Kaya'nın başrollerini paylaştığı Aşk-ı Memnu dizisi film oluyor. Halit Ziya Uşaklıgil'in romanından beyazperdeye aktarılan 'Bihter' adlı filmin kadrosu yavaş yavaş açıklanmaya başlandı. Yazar ve müzisyen Sina Koloğlu, Behlül ve Matmazel karakterini açıkladı.

Google Haberlere Abone ol
Aşk-ı Memnu'nun yeni Behlül ve Matmazel'i belli oldu. Yazar ve müzisyen Sina Koloğlu açıkladı

Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem ve Hazal Kaya'nın başrollerini paylaştığı Aşk-ı Memnu dizisi film oluyor. Halit Ziya Uşaklıgil'in romanından beyazperdeye aktarılan 'Bihter' adlı filmin kadrosu yavaş yavaş açıklanmaya başlandı.

Farah Zeynep Abdullah'ın Bihter karakterine hayat vereceği haberi uzun süre gündem olmuştu. Birsen Altuntaş'ın haberine göre, daha önce Hazal Kaya'nın canlandırdığı Nihal karakteri için genç oyuncu Helin Kandemir’le anlaşma aşamasında olunduğu iddia edildi.

BEHLÜL VE MATMAZEL'İ AÇIKLADI 

Yazar ve müzisyen Sina Koloğlu, Behlül karakteri için ise "Yeni nesil 'Aşk-ı Memnu'da bana gelen bilgilere göre büyük olasılık Behlül rolü, Boran Kuzum'a gidecek gibi görülüyor" bilgisini paylaştı. 

Koloğlu'nun aktardığına göre 'Matmazel' rolünde ise Ebru Özkan Saban olacak. 

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin