Arto’dan Çağla Şıkel’e sert yanıt!

Şarkıcı Arto, kendisine 1 milyon TL'lik tazminat davası açan manken Çağla Şıkel'e sosyal medyadan sert bir yanıt verdi. Arto paylaşımında, "Kocasından alamadığı parayı benden alacak herhalde, hayatım onu kocandan alacaksın benden değil" ifadelerini kullandı.

Google Haberlere Abone ol
Arto’dan Çağla Şıkel’e sert yanıt!

YouTube kanalında mini etekle nasıl oturulup kalkılması gerektiğiyle alakalı video çeken Çağla Şıkel’e şarkıcı Arto’dan tartışma yaratan bir yorum gelmişti.

Arto, kişisel sosyal medya hesabından ünlü manken için “Sen önce göğüslerini göstermemeyi öğret” sözlerini söylemişti. Şıkel’ın kendisiyle alakalı edepsiz konuşmalar yaptığını ileri sürdüğü Arto’ya ilk olarak uzaklaştırma kararı aldırmış bununla da yetinmeyip 1 milyon liralık tazminat davası açtığı bilgisine ulaşılmıştı. Şıkel’e yanıt Arto’dan geldi.

 

'Kocandan al parayı'

Arto, Instagram’dan yayınladığı videoda, “Kocasından alamadığı parayı benden alacak herhalde, hayatım onu kocandan alacaksın benden değil. Ona yıllarını verdin bana değil. O yüzden para varsa, parayı kocandan alacaksın, parayı benden almayacaksın. Git kocandan al hadi başka kapıya…” ifadelerini kullanırken, yaptığı paylaşıma ise “Kocandan al parayı, kocandan yüzsüz… Hadi canım başka kapıya! Sen ne utanmaz, ne paragöz bir şey çıktın ya. Yazıklar olsun sana…” notunu düştü.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KOCANDAN AL PARAYI KOCANDAN YÜZSÜZ ..... HADİ CANIM BAŞKA KAPIYA !!!! SEN NE UTANMAZ NE PARAGÖZ BİŞE ÇIKTIN YA. YAZIKLAR OLSUN SANA .......

ARTO (@artodalga)'in paylaştığı bir gönderi ()

 

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin