Arka Sokaklar'ın yeni bölümü yayınlanacak mı?

Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'ın 24 Nisan Cuma günü yeni bölümü yayınlanacak mı? Coronavirüs salgını nedeniyle dizi setlerinin durduğu şu günlerde Arka Sokaklar'ın yeni bölüm akıbeti merak konusu oldu.

Google Haberlere Abone ol
Arka Sokaklar'ın yeni bölümü yayınlanacak mı?

Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar izleyicisi bu habere üzülecek. Yeni bölümleriyle ekrana gelen Arka Sokaklar bu hafta tekrar bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.

24 Nisan Cuma günü 549. bölümü tekrar bölüm olarak yayınlanacak dizide neler olacak?

Nedim ameliyata alınır. Ekibimiz Kadri tehlikesinden kurtulmadıklarının bilincindedir ve bir an önce Kadri’yi yakalayıp etkisiz hale getirmek istemektedir. Aslı’sız kalan İlyas, Erkan’ı arar ve yardım ister. Erkan da İlyas’a yardım etme karşılığı Nedim’i öldürmesini ister. İlyas mecburen kabul eder. Nedim’in hayatı büyük tehlikededir.

Cemre, annesi Ayten, babası Nusret ve köpekleri Süt ile pikniğe gitmek üzere yola koyulurlar. Cemre’nin okul arkadaşları ve aileleri ile buluşmak adına Gazinin Yeri’ne giderler. Aileler kısa bir yürüyüşe çıkar ve döndüklerinde Cemre kaybolur. Baba Nusret, Mazlum’u suçlamaktadır. Ekip Mazlum’u sorgular ama onun suçsuz olduğunu düşünmektedirler. Etrafta gezinen siyah minibüs tespit edilmiştir. Aracı kimin olduğunu bulmaya çalışırlar. Eş zamanlı olarak aracı terk edilmiş olarak bulan Bekçi Rafet ekibe haber verir. Arka koltukta Sami isimli adam uyumaktadır. Araç incelemeye alınır. Sami de sorguya alınır. Sami yetişkin biridir ancak sorgulandıkça akıl yaşının 7-8 yaşa sahip olduğu anlaşılır. Ekip kayıp kız Ceren’i sağ olarak bulmanın peşine düşer. Bu olay fazlasıyla ilginçtir ve her adım attıklarında farklı bir olayla karşılaşırlar.

Nükhet sorguya alınır. Sonrasında savcılığa sevk edilir. Cemal’i tahrik edip oğlunu öldürdüğünü itiraf ettirmeye çalışır. Cemal artık dayanamaz ve kadına gereken cevabı verir.

 

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin