Arınç'tan Abdullah Gül ve Erdoğan'lı kutlama: İhtiyacımız olan ve yüzümüzü dönmemiz gereken değerler bütünü de bu temelde mevcuttur

AK Parti'nin kurucularından Arınç, Erdoğan ve Abdullah Gül'le bir fotoğrafını paylaşarak, AKP'nin 21'inci kuruluş yıldönümünü kutladı. Arınç, "Bugün ihtiyacımız olan ve yüzümüzü dönmemiz gereken değerler bütünü de bu temelde mevcuttur" dedi.

Google Haberlere Abone ol
Arınç'tan Abdullah Gül ve Erdoğan'lı kutlama: İhtiyacımız olan ve yüzümüzü dönmemiz gereken değerler bütünü de bu temelde mevcuttur

AK Parti’nin kurucularından olan partinin önemli isimlerinden eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, AK Parti'nin 21'inci kuruluş yıldönümünü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

ABDULLAH GÜL’LÜ MESAJ: İHTİYACIMIZ OLAN VE YÜZÜMÜZÜ DÖNMEMİZ GEREKEN DEĞERLER…

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Arınç, "Bugün ihtiyacımız olan ve yüzümüzü dönmemiz gereken değerler bütünü de bu temelde mevcuttur" notunu düştü.

Arınç, şu ifadeleri kullandı:

"Siyasi ve ekonomik istikrarsızlıkların kol gezdiği, yasakların milletin göğsüne taş misali oturduğu günlerde bu düzene karşı kıyama duranların kurduğu AK Parti milletimizin umudu olmuştur. 21 yıl önce bugün Türk siyasetine sağlam bir temel attık. Bugün ihtiyacımız olan ve yüzümüzü dönmemiz gereken değerler bütünü de bu temelde mevcuttur. 

Umudumuzun 21. kuruluş yıldönümü kutlu olsun."
 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin