Arda Kural dizi setlerine döndü

Psikolojik rahatsızlıklarından dolayı ara verdiği dizi setlerine 10 yıl sonra geri dönen Arda Kural, yeni projesi ve yeni hayatı hakkında bakın neler anlattı? İşte Arda Kural'ın yaşadıkları ve yaşayacakları...

Google Haberlere Abone ol
Arda Kural dizi setlerine döndü

90’lı yılların sonunda yerli Leonardo Di Caprio lakabıyla ünlenen ünlü oyuncu Arda Kural, uzun süre ara verdiği dizi setlerine geri döndü. Oldukça keyifli olan Kural, yeni dizisi ‘Tutunamayanlar’daki rol arkadaşlarıyla selfie çektirdi.

39 yaşındaki oyuncu, ‘Tutunamayanlar’da küçük prens rolüne hayat verdiğini anlattı. Kural, yeni imajına gelen tepkileri anlattı. Psikolojik rahatsızlıklarından dolayı bir dönem Bakırköy Ruh ve Sinir Hastanesi’nde tedavi gören Kural, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Ünlü oyuncu 10 yıl ara verdiği dizi setlerini çok özlediğini söyledi. Şöhretinin zirvesindeyken oyunculuğu bırakan Kural, kariyerindeki düşüşü kendisinin istediğini öne sürdü.

Arda Kural “Tükenmişlik sendromu mu yaşadınız?” sorusuna yanıt verdi. Ünlü oyuncu iyileşme sürecinde neler yaptığını anlattı.

Kural, kendisine destek veren hayranlarına teşekkür etti. Ünlü oyuncu adına açılan trol hesaplarla ilgili de yorum yaptı. Arda Kural, aşka kapılarının açık olduğunu sözlerine ekledi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin