Antakya 8. Uluslararası Film Festivali başlıyor

Ansam Kültür Derneği ve Fotofilm tarafından düzenlenen “Antakya 8. Uluslararası Film Festivali” başlıyor. Festival kapsamında 62 film çevrimiçi olarak gösterilecek.

Google Haberlere Abone ol
Antakya 8. Uluslararası Film Festivali başlıyor

Ansam Kültür Derneği ve Fotofilm tarafından düzenlenen Antakya 8. Uluslararası Film Festivali başlıyor. 16 – 22 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek festival kapsamında 62 film çevrimiçi olarak gösterilecek.

Festival jurisini açıkladı. Buna göre Uluslararası Uzunmetraj da, Ajola Daja Yönetmen / Balkan’s Gate film festivali kurucusu, Cem Saçar Hollywood Türk Filmleri Festivali Yöneticisi, Talip Karamahmutoğlu Yönetmen, Dr. Erkan Turan Yönetmen / Fenerbahçe Üniversitesi Sinema Bölüm Başkanı, Akademisyen, Steve Johnson Yönetmen, Cem Bender Oyıncu, David Li Yönetmen, Uluslararası Belgesel de, Kürşat Kızbaz Yönetmen, Kevin Schmutzler Yönetmen, Reza Siami Yönetmen, Uluslararası Kısafilm de Doç. Dr Hakan Alp Akademisyen / İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa, Dr. Özlem Tuğçe Keleş Akademisyen, Hakan Dikmen Akademisyen / Televizyon Eseri Sahipleri Meslek Birliği (SETEM) yönetim Kurulu üyesi Yapımcı.

Antakya 8. Uluslararası Film Festivali başlıyor

Uluslararası düzenlenen yarışmaya 54 ülkeden 430 filmin geldiği belirtildi. Altındefne için yarışacak finalistler, Uzunmetraj, Belgesel ve Kısafilm kategorilerde, 62 film çevrimiçi - Online olarak halka açık ve ücretsiz gösterilecek.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin