Annesini kaybeden oyuncudan duyarlı istek

Geçtiğimiz günlerde annesi vefat eden oyuncu Orhan Aydın, sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı. Coronavirüsün ciddiye alınmasını ve dışarı çıkılmamasını isteyen Orhan Aydın'ın o mesajı şöyle...

Google Haberlere Abone ol
Annesini kaybeden oyuncudan duyarlı istek

Kurtlar Vadisi, Kolpaçino gibi yapımlarda rol alan oyuncu Orhan Aydın, geçtiğimiz günlerde annesini kaybetmesinin ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

İnsanlara sokağa çıkmama tavsiyesinde bulunan Orhan Aydın, cenazeyi kısıtlı katılımla kaldırdıklarını açıkladı. Orhan Aydın'ın o mesajı şöyle:

"Aslında uyarılar bilinçsiz insanlara ne kadar ulaşır bilmiyorum. Ben annemin cenazesini minimal sayıda insanla toprağa vermeye çalıştım. Bu dünyanın başına bela olan virüs, öyle hafife alınacak bir şey değil. Bu bir tatil değil. Piknik yapmaya, hava almaya, anlamsız şekilde sokağa çıkmaya kimsenin hakkı yok. Genel sokağa çıkma yasağı gelmesi için elinden gelen her şeyi yapma. Kendi yaşamının değeri yoksa birazcık insanlık duygun varsa diğer insanlara saygılı ol. Yok ben bilmem nereliyim, yok ben şuranın suyunu içtim, yok ben okudum-üfledim hikayelerini bırak olayı kavra. Cahil demekte istemiyorum lafım duyarsız insanlara. Allah aşkına evinde otur. Başka ailelerin ocaklarını da söndürme. Gençler, aile içinde yaşı oldukça yukarıda olan baba, dede ve diğer aile fertlerine dışarı çıkmama konusunda bilinçlendirin. Sağlık uzmanlarını dinleyin ve söylediklerini tatbik edin. İnşallah az kayıpla bu kötü günü atlatalım. Sevgi ve selamlarımla."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin