Ankara, 'Vişnelik Müzik Festivali' ile şenleniyor!

ODTÜ MD Vişnelik, Vişnelik Müzik Festivali’ne ev sahipliği yapacak.

Ankara, 'Vişnelik Müzik Festivali' ile şenleniyor!

ODTÜ Vişnelik Çim Amfi olarak bilinen ODTÜ MD Vişnelik, 11-12-13 Ekim’de Vişnelik Müzik Festivali’ne ev sahipliği yapacak.

Atlantis Yapım organizasyonuyla farklı müzik türlerinin yıldız isimleri üç gün boyunca Ankara izleyicisi ile buluşacak. Athena, MFÖ, mor ve ötesi, Yeni Türkü, CezaCem Adrian, Can Bonomo, Norm Ender, Pilli Bebek, Sattas, Babazula, Can Gox konserleriyle coşacak festivalciler ünlü DJ’lerle dans edecek.

Festivalde üç gün boyunca, rock, rap, pop, alternatif pop, elektronik, raggae ve dans gibi farklı müzik türlerinin yıldız isimleri sahne alacak. Ayrıca eğlence dolu yan etkinliklerle festival renklenecek.

Athena, MFÖ, mor ve ötesi, Yeni Türkü, Ceza, Cem Adrian, Norm Ender, Pilli Bebek, Sattas, Babazula, Can Gox , Can Bonomo’nun konser vereceği festivalde; gece 00:00’dan sonra  gerçekleşecek after party konseptinde; Kozmonotosman, Elektro Hafız ve Ekin Beril de pikapların başına geçerek konukları saatlerce dans ettirecek.

Ankara’nın en değerli konumlarından birinde, şehrin en önemli açık hava mekanı ODTÜ MD Vişnelik, Atlantis Yapım ile yenilenen işletme yönetimi, izleyicilerin beğenilerine yönelik olarak hazırlanan etkinlikleriyle başkentlileri müzik ile buluşturuyor. Birbirinden ünlü sanatçıların konserleri, müzik festivalleri ve çeşitli sahne sanatlarına ev sahipliği yapan mekan 6000 kişilik kapasitesiyle Vişnelik Müzik Festivali’ne ev sahipliği yapıyor.

Festival programı;

Kapı açılış: 14.00
Gece bitiş: 00.00
Afterparty kapalı alan: 00.30

11 Ekim 2019 Cuma
Birlikte Güzel Sahnesi

Athena
Ceza
Yeni Türkü
Sattas
Bluepack After Party
Kozmonotosman

12 Ekim  2019 Cumartesi
Birlikte Güzel Sahnesi

MFÖ
Can Bonomo
Norm Ender
Baba Zula
Bluepack After Party
Elektro Hafız

13 Ekim  2019 Pazar
Birlikte Güzel Sahnesi

mor ve ötesi
Cem Adrian
Pilli Bebek
Can Gox
Bluepack After Party
Ekin Beril

Sayfa Derleme Süresi: 1.8499 saniye