Alperen Duymaz sette Melisa Aslı Pamuk ile yaşanan kavgayı anlattı: Bana küfür etti

Ünlü oyuncular Alperen Duymaz ile Melisa Aslı Pamuk sette gerginlik yaşamıştı. Haberlerin ardından Alperen Duymaz'dan ilk açıklama geldi. Duymaz'ın açıklamaları ağızları açık bıraktı.

Google Haberlere Abone ol
Alperen Duymaz sette Melisa Aslı Pamuk ile yaşanan kavgayı anlattı: Bana küfür etti

Alperen Duymaz, FOX'un EGO dizisinin setinde Melisa Aslı Pamuk ile gerginlik yaşamış ve partnerini takipten çıkmıştı. İkili yaşanan gerginliğe rağmen işlerine profesyonelce devam etmişti. Duymaz, konu hakkında yazılı bir açıklama yaptı.

'MELİSA BANA KÜFÜR ETTİ'

tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Alperen Duymaz, konuyla ilgili şunları söyledi:

"Melisa’nın genel olarak sete geç çıkıp ekibi bekletiyor olmasına anlam vermeye çalışırken bizler, işimizin yoğunluğu sebebiyle o gün ki geç gelişinin sebebini sordum ’ne oldu neden geç kaldın Melisa?’ gelen ciddiyetsiz cevap ve pişkin tavrın ardından sinirlendim ve mesafeli davrandım. Ekibin karşısında mahçup olan Melisa yaklaşık 20 dakika sonra büyük bir sinirle yanıma geldi ve tartışma başladı. Bu tartışmanın sonucunda Melisa bana küfrederek seti terk etti.

'PİŞKİNCE GÜLEREK KOYDUĞU CİDDİYETSİZ TAVRI HAZMEDEMEDİM'

Ben haklarımı korumaya çalıştım ve çalışıyorum. İnsanlar işlerinin gerektirdiği saatlerde işlerinde olurlar, herhangi bir aksaklıkta da açıklama yaparlar. Tüm ekibin hazır bir şekilde Melisa’yı beklemesini ve Melisa’nın hiçbir şey yokmuşçasına pişkince gülerek koyduğu ciddiyetsiz tavrı hazmedemedim. Açıklama yapmak zorunda kalmayabilirdim ama çıkan yanlış ve yalan, gerçeği yansıtmayan bu haberlere bir cevap vermek istedim. Gündeminizi böyle bir şey için meşgul ettiysem özürlerimi iletir saygımı sunarım."

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin