Alkollü içeceklere gece yarısı zammı... Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş yeni zammı, 'yorum yazmıyorum artık' diye duyurdu

Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, Brown-Forman grubu içkilere zam geldiğini açıkladı. Twitter'dan yaptığı paylaşımda Aybaş, 'yorum yazmıyorum artık' ifadelerini kullandı. Zamların bu gece yarısından itibaren geçerliği olduğu duyuruldu.

Google Haberlere Abone ol
Alkollü içeceklere gece yarısı zammı... Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş yeni zammı, 'yorum yazmıyorum artık' diye duyurdu

Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, Brown-Forman grubundaki alkollü içeceklere zam geldiğini açıkladı.

Aybaş, 3 Aralık'tan (bu gece yarısından) itibaren geçerli olacak yeni fiyat listesine de yer verdiği sosyal medya paylaşımında “JACK zammı yorum yazmıyorum artık” ifadelerini kullandı.

Aybaş'ın paylaştığı liste şöyle:

1 Kasım'da Efes grubu, 7 Kasım günü Mey/Diageo grubu ve 26 Kasım'da da Pernod Ricard grubundaki içkilere zam yapılmıştı.

"YA ÇARESİZSİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ"

Aybaş, paylaşımında şu ifadelere yer vermişti:

"Zamları müthiş derecede kanıksıyoruz kurbağa hikayesi misali her gelen müşteri zam varmı diye giriyor içeri bu zamlar durmayacak kaçak artacak merdiven altı üretim oluşacak devlet milyarlarca lira zarar edecek kaçak içkiden ölümler çoğalacak bizim ürünler satılmayacak artık.

Etil alkol yasak ama çatır çatır satılıyor sürekli içenler bir müddet sonra hastalıklar ve ölümlerden kaçamayacak kimyasal içmek zamları kanıksamaktır kaçak içmek kanıksamaktır stoklamak Bile kanıksamaktır çaremi kaldı diyorsunuz ya çaresizsiniz ya çare sizsiniz."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin