Alice Müzikali ilk kez sahnede!

Alice Müzikali’nin rüya kadrosu, dün akşam ilk kez sahne aldı.

Alice Müzikali ilk kez sahnede!

Lewis Carroll tarafından yazılan ve bugüne kadar 174 dile çevirilerek edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olma özelliğine sahip Alice Harikalar Diyarında, BKM, Zorlu PSM ve id ortak prodüksiyonuyla, çağdaş bir müzikal uyarlama olarak dün akşam ilk kez sahnelendi. Başrollerini Serenay Sarıkaya (Alice), Enis Arıkan (Tavşan), Ezgi Mola (Kraliçe), Şükrü Özyıldız (Şapkacı), Merve Dizdar (Kedi) ve İbrahim Selim’in (Kral) paylaştığı Alice izleyenleri büyüledi.Serenay Sarıkaya Alice, Ezgi Mola Kraliçe, Enis Arıkan Tavşan, Şükrü Özyıldız Şapkacı, İbrahim Selim Kral, Merve Dizdar ise Kedi rolleriyle, sergiledikleri dans performansları ile izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Hazırlıkları yaklaşık 3 ay süren ve ilk 2 ay provaların büyük bir gizlilikte yürütüldüğü müzikal, duyurulduğu andan itibaren büyük merak uyandırmıştı.Biletleri çıktığı gün tükenen 'Alice' müzikali de izleyenlerden tam not aldı. Bu özel gecenin konukları arasında cemiyet ve magazin dünyasından bir çok isim de yer aldı.

Bu özel geceye gelenler arasında, Ahmet Nazif Zorlu, Zülal Zorlu, Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Dolunay Soysert, İbrahim Çelikkol, Miray Daner, Kubilay Aka, Ayça Ayşin Turan, Ceyda Düvenci, , Bensu Soral, Birce Akalay, Tarık Ünlüoğlu, Gülenay Kalkan, Seda Bakan, Eser Yenenler, Burcu Esmersoy, Çağla Şıkel, Aytaç Şaşmaz, Can Bonomo, Öykü Karayel, Bige Önal, Onur Saylak, Burcu Biricik, Aydan Taş, Şebnem Bozoklu, Kerem Bürsin, Nil Karaibrahimgil, Dilek Hanif, Beste Bereket, İbrahim Büyükak, Hadise, Gülşah ve Aslışah Alkoçlar gibi pek çok ünlü isim katıldı. 


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin