Aleyna Tilki’nin yeni video klibi yayında

Müzik dünyasının genç yıldızı Aleyna Tilki’nin, gençlerin favori sosyal medya uygulaması TikTok’un ünlü fenomenleriyle birlikte yer aldığı reklam filminin ardından, genç yıldızın “Bi' Kapışma Var Şimdi” isimli yeni müzik videosu da YouTube’da yayına girdi.

Google Haberlere Abone ol
Aleyna Tilki’nin yeni video klibi yayında

Bir müzik starı ve sosyal medya fenomenlerinin bir reklam için ilk kez bir araya geldiği DİMES reklam filminde ünlü TikTokerlarla birlikte rol alan Aleyna Tilki, reklamdaki müziğin yanı sıra, “Bi' Kapışma Var Şimdi” ismiyle bir de video klip hazırladı. Kıpır kıpır bir müziğe sahip, renkli ve dinamik sahneler içeren video klip, YouTube’da yayına girdi.

Klibi izlemek için TIKLAYIN

Video klibin söz ve müziği, Aleyna Tilki’ye ait. Mix ve Mastering çalışması Utku Ünsal ve Emre Kıral tarafından yapılan müziğin aranjesi Can Atayılmaz'a ait. Video klibin prodüktörlüğünü ise Hakan Fıçıcı üstleniyor. Videonun yönetmen koltuğuna, Aleyna Tilki ve Ozan Köse oturdu. Aleyna Tilki’nin Reklamania Creative tarafından hazırlanan video klibinin dijital strateji ve yetenek yönetimini de yine Reklamania bünyesinde bulunan dijital strateji & iletişim ajansı Cats & Dogs üstlendi.

Video öncesinde yayına giren reklam filminde iki TikToker takımı, Aleyna Tilki’nin kendi takımlarını seçmeye ikna etmek için kapışıyor. Sosyal medyada 20 milyon izlenme sayısına ulaşan reklam filmi, TV’de de yayına girdi.

Video klip, reklam filminde de işlenen “kapışma” temasını hareketli bir müzik eşliğinde uzun süreli bir görsel öyküye dönüştürüyor. Aleyna Tilki’nin “yazın habercisi olacak” sözleriyle tanımladığı yeni video klibin, yüksek izleme rakamlarına ulaşması bekleniyor.

Video klipte, 7,6 milyon takipçiye sahip mavi tikli ünlü fenomen Cemre Solmaz ile BerkeJuan, Diddew ve Yagizjunior’dan oluşan “Smoothie ile Enerji Kat” takımı, 5,3 milyon takipçiye sahip mavi tikli ünlü fenomen Buse Korkmaz ile KürşatJuan, Obeyfendimen ve Berfinmis’den oluşan “Milkshake ile Ortamı Salla” takımıyla karşı karşıya geliyor. Reklamda oynayan ünlü TikTok fenomenlerinin toplam takipçi sayısı 30 milyona yakın. Dans Fabrika ile de iş birliği yapılan reklamda ayrıca 8 dansçı da yer alıyor.

Etiketler aleyna tilki
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin