Aleyna Tilki'nin heykeli karantinaya alındı

Genç popçu Aleyna Tilki’nin Twitter hesabından yaptığı COVID-19 testi ile ilgili açıklamasının ardından, dünyaca ünlü yıldızlara ev sahipliği yapan Grand Pera Madame Tussauds İstanbul’daki figürü de temsili olarak karantinaya alındı.

Google Haberlere Abone ol
Aleyna Tilki'nin heykeli karantinaya alındı

Taksim Grand Pera’da bulunan Madame Tussauds İstanbul, genç popçu Aleyna Tilki’nin COVID-19 açıklaması sonrasında Aleyna Tilki figürünü temsili olarak karantinaya aldı.

Tüm dünyadaki Madame Tussauds’larda Covid-19’a karşı alınan yoğun hijyen önlemleri kapsamında Madam Tussauds Berlin’de de, covid-19 önlemlerine dikkat çekmek için daha önce dünyaca ünlü futbol yıldızı Cristiano Ronaldo ve geçmiş dönem ABD Başkanı Donald Trump figürleri de benzer şekilde karantinaya alınmıştı.

Karantinadaki Aleyna Tilki ile selfie...

Tarihi liderlerden popüler yıldızlara onlarca ünlünün interaktif konseptler içerisinde sergilendiği, İstiklal Caddesi’ndeki Grand Pera Binası içerisinde ziyaretçilerini ağırlayan Madame Tussauds İstanbul’da; karantinadaki Aleyna Tilki’yle COVID-19 önlemlerine uygun şekilde selfie çekip, Shrek ile yumruk yumruğa poz verip, Spiderman ile çatılara tırmanmak; Murat Boz’la şarkı söylemek mümkün. Adile Naşit, Barış Manço, Zeki Müren, Müslüm Gürses gibi efsane isimlerin heykelleri Madame Tussauds İstanbul’da yer alıyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin