'Aleyna Tilki herkesin hayatını tehlikeye attı'

Bülent Cankurt, yaşanan olayı köşesinde anlattı.

Google Haberlere Abone ol
'Aleyna Tilki herkesin hayatını tehlikeye attı'

Sabah yazarı Bülent Cankurt, bugünkü köşe yazısında Aleyna Tilki ile ilgili bir olayı köşesine taşıdı. Canyurt, Aleyna Tilki'nin uçakta sebep olduğu olaydan ötürü herkesin hayatını tehlikeye attığını söyledi.Bülent CANKURT / SABAHHerkesin hayatını tehlikeye attıYeni şarkısı 'O Sen Olsan Bari' ile konserden konsere koşturan 17 yaşındaki Aleyna Tilki, neredeyse her gün gazetelere, televizyonlara haber oluyor. Yalnız bu haberlerin birinin bile Aleyna'nın başarısı ile alakalı olmaması ne kadar da acı. Ya bir kafede nargile içerken görüntülenip haber oluyor, ya da beğenmediği dondurmayı sokağa attığı için. Aleyna ile aynı uçakta seyahat eden bir arkadaşımın anlattığı olay da, Aleyna'nın şımarıklığının geldiği son noktayı gösteriyor!YARDIMCI PİLOT SUSTURABİLMİŞ!En son Adana Film Festivali'nde güvenliği nedeniyle sahneden inen Aleyna Tilki, Adana dönüşü uçakta- ki herkesin can güvenliğini tehlikeye atmış.

Business'te uçan Aleyna, uçak inişe geçtiği anda telefonunu açıp konuşmaya başlamış. Kabin görevlilerinin ve yolcuların tüm uyarısına rağmen "Ne olacak?" deyip konuşmasına devam etmiş. En sonunda yardımcı pilot kokpitten çıkıp gelmiş ve onun uyarısıyla kapatmış.

Evet; Aleyna çok genç olduğu için bu yaşta gelen şöhreti kaldıramayıp çok şımarmış olabilir ama başkalarının hayatını tehlikeye atacak kadar değil! Bence artık birileri Aleyna Tilki'ye 'dur' demeli. Böyle giderse dünya çapındaki bu güzel ses, zayi olup gidecek...Yazının evamını okumak için TIKLAYIN


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin