Akit yine Atatürk'ü hedef gösterdi

AKP destekli gazetelerden Yeni Akit, internet sitesinde Mustafa Kemal Atatürk'ü hedef gösterdi.

Akit yine Atatürk'ü hedef gösterdi

Yeni Akit dün akşam saatlerinde girdiği Taha Hüseyin Karagöz imzalı haberde yine bir skandala imza attı.  Mimarlar Odası tarafından açılan davada mahkemenin Atatürk Orman Çiftliği'ne ilişkin Atatürk'ün vasiyetine bakılması kararının eleştirildiği habere, "Bırak Ak Saray'ı, Atatürk O.Ç'ye bak"ifadelerinin kullanıldığı bir başlık atıldı.Yeni Akit'in haberine attığı bu başlık sosyal medyada tepkilerine neden oldu.İşte sosyal medya kullanıcılarının o tepkileri:

Taylan ‏@Gokturk89 Akp Akit'i dağıtacak !! Atatürk'e küfrettiği için değil, cemaatle bağlantısı ortaya çıktığı için.Dillendirmeye başladılar !!

abdullah ademoğlu ‏@mr_baytarHayrettin Karaman ile Akit ve Yeni Şafak'ın medya operasyonları sonrası tepkileri boşuna değil...Yesinler birbirlerini umrumda değil :)TLB: Kanalizasyon gazeteciliği yapan Akit yine pislik içerisinde.Gülçin Ceylan: Kaç-ak sarayın ihtişamlı ışıkları öylesine gözümüzü alıyor ki, başka şeylere bakmaya takatımız kalmıyorKara ses Akit daha öncede 10 Kasım 2014 günü saat tam 09:05'te yine Atatürk'e saldırmıştı 
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin