Akıncı'nın kostümü böyle hazırlanmış

Atv'de yayınlanan Akıncı’nın kostümü, motosikleti, silahları uzun ve titiz bir çalışmanın ürünü. Şükrü Özyıldız’ın canlandırdığı Akıncı’nın kostümünün ardında özel bir hikaye yer alıyor.

Google Haberlere Abone ol
Akıncı'nın kostümü böyle hazırlanmış

Atv dizisi Akıncı’nın kostümü aylar süren titiz bir çalışmayla hazırlandı.

Akıncı’nın kostümü, motosikleti, silahları uzun ve titiz bir çalışmanın ürünü. Şükrü Özyıldız’ın canlandırdığı Akıncı’nın kostümünün ardında özel bir hikaye yer alıyor.

Akıncı’nın kostümü aylar boyunca, titizlikle süren çalışmalar sonucunda özel olarak dikildi.

Ünlü Çizer Ergün Gündüz Tasarımı

Kostümün tasarımındaki imza Türk çizgi roman dünyasının yakından tanıdığı bir isme ait. Ergün Gündüz’ün tasarladığı kostüm; Hollywood’un yakından tanıdığı ve süper kahraman hikayelerini konu alan bir çok dizi ve sinema filminin kostümlerini üretmiş olan Fransız Parallel Life Studios firması tarafından özel olarak üretildi. Pandemi döneminde gerçekleşen üretim sürecinde Parallel Life Studios tasarımcıları sıkça Türkiye’ye gelerek Şükrü Özyıldız ile özel provalar gerçekleştirdi. Türkiye’de bugüne kadar hiç kullanılmamış bir kumaş da bu kostüm için özel olarak üretildi. Akıncı’nın sembolü olan ‘Hilal’ ayrıntısı ise kostümün göğsüne ayrı olarak işlendi.

Akıncı’nın kostümü kadar kullandığı silahlarda özel üretim detaylar arasında yer alıyor. Akıncı’nın hedefi şaşırmayan ve düşmanlarının korkulu rüyası haline gelen silahları da tıpkı kostümü gibi özel olarak tasarlandı ve üretildi.

Yapımını NTC Medya’nın, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, atv ekranlarında yayınlanan Akıncı, cuma akşamları saat 20.00’da izleyiciyle buluşuyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin