Akıllı saati olmasa ölecekti! Kocası önce dövdü sonra diri diri gömdü. Vahşeti yaşayan kadın akıllı saati sayesinde polislere haber verdi. Vahşeti yaşayan kadın şans eseri hayatta kaldı

ABD'nin Washington eyaletinde boşanma aşamasında olduğu eşinin bıçaklayıp diri diri gömdüğü kadın kurtulmayı başardı.Akıllı saatiyle yetkililere haber veren kadın şiddet gördüğü kocasından ve ölmekten kurtuldu.

Google Haberlere Abone ol
Akıllı saati olmasa ölecekti! Kocası önce dövdü sonra diri diri gömdü. Vahşeti yaşayan kadın akıllı saati sayesinde polislere haber verdi. Vahşeti yaşayan kadın şans eseri hayatta kaldı

ABD'nin Washington eyaletinde boşanma aşamasında olduğu eşinin bıçaklayıp diri diri gömdüğü kadın kurtulmayı başardı. Saldırgan Chae Kyong An yakalanarak cezaevine kondu.

16 Ekim'de yerel saatle 13.00 sularında polis ekipleriyle temasa geçen acil yardım hattı çalışanı, aldığı çağrıda bir kadının bağırmaya çalıştığını ancak ağzının kapalı olduğunu ve konuşamadığını söyledi. Ayrıca arkadan "boğuşma" seslerinin geldiğini ve birden çığlıkların kesildiğini bildirdi.

ACİL DURUM BİLDİRİMİ GÖNDERDİ

HTS kayıtlarıyla adrese ulaşan yetkililer, evi boş bir halde bulurken içeride sorun yaşandığına dair bazı işaretler tespit edildi.

Kyong An ve mağdur Young Sook An'ın iki çocuğu bu esnada eve geldi ve babalarının haftada bir çamaşır yıkamak için eve uğradığını aktardı. Bunun ardından çocuklar evden ayrılsalar da birkaç dakika sonra Young, kızına ve bir arkadaşına acil durum bildirimi gönderdi.

17 Ekim saat 00.51'de Sook An, adı açıklanmayan bir kişinin evine ulaşmayı başardı ve haberi aldıktan sonra yanına gelen polis ekiplerine yaşadıklarını anlattı.

Independent Türkçe haberine göre, Kyong An, boşanma ve para hakkında tartışırken eşine saldırdı. Sook An, saldırganın kendisine defalarca vurduğunu, elleriyle ayaklarını bağladığını ve gözlerini bantladığını söyledi.

AKILLI SAATİYLE 911'E ULAŞTI

Akıllı saatiyle 911'e ulaşabildiğini kaydeden Sook An, ağzı kapalı olduğu için konuşamadığını belirtti.

Mağdurun anlattığına göre Kyong An, akıllı saati görünce parçaladı ve kendisini aracına bindirip tenha bir alana götürdü. Burada 42 yaşındaki kadını göğsünden defalarca bıçaklayan saldırgan, bir yer kazıp Sook An'ı buraya fırlatıp üzerine toprak attı.

Saatlerce toprak altında kaldığını söyleyen Sook An, ellerindeki bandın bir kısmını çıkarıp kaçmayı başardığını aktardı. Mağdur, yaklaşık yarım saat boyunca koştuğunu ve adı açıklanmayan kişinin evine ulaştığını söyledi.

Gelen bir "şüpheli araç" ihbarının ardından Kyong An, 17 Ekim 20.00'de bulundu ve tutuklandı.

Cinayete teşebbüs ve insan kaçırma gibi suçlamalarla karşılaşması beklenen 53 yaşındaki Kyong An için hiçbir kefalet belirlenmedi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin