AK Parti ve MHP'nin Twitter'daki sert kavgası!

Bugün koalisyon için görüşecek olan AKP-MHP witter'da polemiğe girdi.

Google Haberlere Abone ol
AK Parti ve MHP'nin Twitter'daki sert kavgası!

MHP(Milliyetçi Haraket Partisi) Genel Başkanları Devlet Bahçeli'yle ilgili sert açıklamalarda bulunan AK Parti milletvekili Aydın Ünal'a Twitter'dan cevap verdi.MHP resmi Twitter hesabından; Ünal'ın 'Ağzından köpükler saçarak konuşan siyasetin zavallısı Devlet Bahçeli için, bütün o köpükleri itinayla yalayacağı yeni bir süreç başlıyor', 'MHP'lilerin Genel Başkan dahil çoğu Türkçe'yi düzgün konuşamıyor, yazamıyor. Nezaket, üslup, letafet, zerafet kadar dilbilgisi de sıfır' gibi tweetlerine 'Ak Saraya tavsiyemizdir!Bütün itlerinin kuduz aşısını yaptırsın. Aşının dahi fayda etmeyeceği Aydın Ünal'ı da karantinaya alsın' cevabı verildi. 
Ağzından köpükler saçarak konuşan siyasetin zavallısı Devlet Bahçeli için, bütün o köpükleri itinayla yalayacağı yeni bir süreç başlıyor.


— Aydın Ünal (@aydinunal06) 16 Ağustos 2015Devlet Bahçeli'yi önümüzdeki günlerde Sn Cumhurbaşkanı ve ailesine ettiği tüm hakaretlerden dolayı bin pişman göreceğiz. Evet, zavallılık...


— Aydın Ünal (@aydinunal06) 16 Ağustos 2015Devlet Bahçeli koalisyona yanaşmasa bile seçim kararına tıpış tıpış destek verecek. Aksi takdirde HDP'li bakanlara da MHP'li bakan denir.


— Aydın Ünal (@aydinunal06) 16 Ağustos 2015MHP'lilerin Genel Başkan dahil çoğu Türkçe'yi düzgün konuşamıyor, yazamıyor. Nezaket, üslup, letafet, zerafet kadar dilbilgisi de sıfır.


— Aydın Ünal (@aydinunal06) 16 Ağustos 2015Ak Saraya tavsiyemizdir! Bütün itlerinin kuduz aşısını yaptırsın. Aşının dahi fayda etmeyeceği Aydın Ünal'ı da karantinaya alsın.


— MHP (@MHP_Bilgi) 16 Ağustos 2015
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin