AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan tv100'e önemli açıklamalar

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Tanıtım ve Medya Başkanı olan İzmir Milletvekili Hamza Dağ, tv100'ün yeni programı Yerinde Siyaset'e konuk oldu ve Deniz Tural'ın sorularını cevapladı. "Siyasi parti olarak AK Parti’de başladım. AK Parti bize büyük bir imkan verdi, millete ben hizmet etmek istiyorum" diyen Dağ, "Bir lidere ihtiyacım var bu lider kimdir?’ dediğinizde Recep Tayyip Erdoğan lider olarak en önde" dedi. Dağ, CHP'ye yönelik ise eleştirilerde bulundu.

Google Haberlere Abone ol
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan tv100'e önemli açıklamalar

Ak Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ tv100'ün yeni programı Yerinde Siyaset'e konuk oldu.  Siyasi kariyerine AK Parti ile başlayan ve devam eden Hamza Dağ, önemli açıklamalarda bulundu.

Hamza Dağ, "Siyasi parti olarak AK Parti’de başladım. AK Parti bize büyük bir imkan verdi, millete ben hizmet etmek istiyorum, bir çatı lazım diye düşündüğünüzde bu çatı olmayı, ‘Bir lidere ihtiyacım var bu lider kimdir?’ dediğinizde Recep Tayyip Erdoğan lider olarak en önde"  dedi. 

İşte o açıklamalar:

Çok genç muhtarlarımız var, bizi de iyi zorluyorlar. Sürekli mahallelinin istekleri, talepleri doğrultusunda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Bergama’da Millet Bahçesi verdiğimiz en önemli hizmetlerden birisi onu da hayata geçirmek için gayret sarf ediyoruz. Büyük aşama kat ettik, ihale yapıldı. Şimdi yer teslimi yapılacak. Bazı yerelde sorunlar var onları da aşacağız.

Bergama Serbest Bölge, BESBAŞ dediğimiz en önem verdiğimiz işlerden birisi, sıkı takip ediyoruz. Onu hayata geçirdiğimizde zaten tarım var hayvancılık var, turizm var. BESBAŞ olduğu zaman bölge gençlerinin istihdam sorunu kalmayacak.

Siyasi parti olarak AK Parti’de başladım. AK Parti bize büyük bir imkan verdi, millete ben hizmet etmek istiyorum, bir çatı lazım diye düşündüğünüzde bu çatı olmayı, ‘Bir lidere ihtiyacım var bu lider kimdir?’ dediğinizde Recep Tayyip Erdoğan lider olarak en önde.

İzmir’de diyalog kuramayacağımız insan yok. İdeolojik olarak oy tercihinde bulunan insanlar Türkiye’nin her yerinde var. Rakip partide İzmir’de sayı daha fazla olabilir ama bu iletişim kurmamızın önünde engel değil. 

Telefon numaramı hiç değiştirmedim. Arayanlara yoğunluk içinde cevap veremediklerim oluyor, cevap veremediklerime danışman arkadaşlarım mutlaka dönüş yapıyor. Benimle ilgili talepleri bana iletiyorlar, kendileri çözebiliyorsa onlar ilgileniyor.

20 sene boyunca bu ülkeye çok büyük hizmetler yapmış, milletin teveccühünü kazanmış. Son seçimde yüzde 52 oy almış, yaptığı bütün işleri İstanbul İl Başkanlığı’ndan bugüne kadar yaptığı her işi istişare ile kararını veren bir liderimiz var.

Bir karar almak gerekiyor, bu muhalefetin anlamadığı bu. Karar almadığın zaman bocaladığın, ötelediğin zaman kaos olur. Bunlar karar verenden hoşlanmıyorlar. Bu kararı vermiş olmaktan kaynaklı böyle şeyler ifade ediyorlar.

CHP mantalitesi ne zaman kendi düşünceleri dışında yönetimde biri varsa bu ifadeleri kullanıyorlar. Bu ülkeye fayda sağlamıyor. 15 yıldır bu böyle, milletimiz bunlara teveccüh göstermiyor her seferinde sandıkta cevabını veriyor. 2023’te de verecektir.

YouTube kanalını kurduğumuzda amaç, belli bir seviyeye gelmiş, izlenme sayılarını artırmış kişilerle, gençlerimizle siyasetin gayri resmi taraflarını buluşturalım.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin