Ahmet Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses’e açtığı vasi davasında flaş gelişme! Mahkeme kararını verdi

İbrahim Tatlıses ile oğlu Ahmet Tatlıses arasındaki gerilim devam ediyor. Tatlıses'in Babalar Günü'nde yaptığı paylaşım sonrası Adalet Sara ve Ahmet Tatlıses'ten göndermeler gelmişti. Bunun üzerine bir magazin programına telefonla bağlanan İbrahim Tatlıses, paylaşımlara sert çıkmış ve ağır sözler söylemişti. Geçen günlerde de Tatlıses'in "vurulduğum gün kasayı boşalttı" diye suçladığı oğlu Ahmet, mahkemeye başvurarak babasına vasi tayin edilmesini istemişti. Açılan davada flaş karar çıktı.

Google Haberlere Abone ol
Ahmet Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses’e açtığı vasi davasında flaş gelişme! Mahkeme kararını verdi

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses oğlu Ahmet Tatlıses ile kavga etmişti. İbrahim Tatlıses oğluyla ilgili "Vurulduğum gün oğlum Ahmet kasayı boşalttı" iddiasında bulununca oğlu zehir zemberek bir açıklama yapmıştı. Ardından ise babasının akıl sağlığından şüphe ettiğini söyleyen Ahmet Tatlıses, vasi atanması için dava açtı. Açılan davayla ilgili mahkemeden flaş bir karar çıktı.

Tatlıses ailesinde sular durulmuyor. İbrahim Tatlıses ve büyük oğlu Ahmet Tatlıses arasında gerilim artıyor. İbrahim Tatlıses eski eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlıses hakkında sert ifadeler kullanmıştı. Tatlıses eski karısının büyü yaptığını ve ilişkisinin bu sebeple bittiğini iddia etmişti. Ünlü türkücü aynı zamanda büyük oğlunun ihanetine uğradığını söyleyerek "Vurulduğumda kasayı boşalttı" iddiasında da bulunmuştu.

Babasının açıklamalarının ardından 'Akıl sağlığı ile ilgili şüphelerim artmıştır' diyen Ahmet Tatlıses, soluğu mahkemede aldı. Ahmet Tatlıses babası İbrahim Tatlıses'e vasi atanması için dava açtı.

VASİ TALEBİNDE FLAŞ GELİŞME

Ahmet Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses’e açtığı vasi davasında flaş gelişme yaşandı! 2. Sayfa'nın haberine göre; mahkeme, İbrahim Tatlıses’in taşınmaz varlıklarına şerh konulmasına karar verdi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin