Ahmet Selçuk İlkan’dan Ümit Besen’e ağır sözler!

Ünlü şair ve söz yazarı Ahmet Selçuk İlkan, Aslı Şafak'la İşin Aslı programına konuk oldu. İlkan, Coşkun Sabah'tan sonra, Ümit Besen’i de sert sözlerle topa tuttu.

Google Haberlere Abone ol
Ahmet Selçuk İlkan’dan Ümit Besen’e ağır sözler!

BloombergHT'de hafta içi her akşam 20.00'da yayınlanan BBO yapımın yapımcılığını üstlendiği Aslı Safak'la İşin Aslı’nın konuğu şair ve söz yazarı Ahmet Selçuk İlkan oldu. İlkan, beste verdiği sanatçıları vefasızlıkla suçladı.

'DOSTLAR VEFALI OLSA KEŞKE'

Ahmet Selçuk İlkan, geçtiğimiz günlerde Coşkun Sabah’a veryansın etmiş ve gündem olmuştu. Aslı Şafak’ın sorusu üzerine tartışma yaratacak yeni açıklamalarda bulundu. Ünlü şair verdiği besteler müzik dünyasında tutunca benzer isimlerle başkalarının yazıldığını şu sözlerle dile getirdi:

"'Islak Medil’ diye şarkı yazmıştım, ardından 'Beyaz Mendil’, ‘Ayrılık Medili’ çıktı. ‘Ayrılık Kolyesi’ diyorsun, ‘Mutluluk Kolyesi’ diye şarkı çıkıyor. Bir gün Ümit Besen’e ‘Tahta Masa’ diye bir şarkı yazmıştım. Dostlar da vefalı olabilse keşke. Masalı şarkılar tutunca Ümit Besen ‘Nikah Masası’nı yazdı. O zaman dedim ki sen nikah masasını yazarsan ben de Arif Susam'a ‘Kıyma O Nikahı Nikah Memuru’ yazarım”

'ANILAR’DAN SONRA COŞKUN SABAH’A ŞARKI YAZMADIM'

Ahmet Selçuk İlkan, Coşkun Sabah için söylediği sözlere de şunları ekledi:

“Ben para, altın, pırlanta istemedim. En meşhur olduğu dönemde bir kez ismimi söylese yeterdi. 'Anılar'dan sonra bir tane bile şarkı vermedim Coşkun Sabah’a”

Ahmet Selçuk İlkan’dan Ümit Besen’e ağır sözler!

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin