Ahmet Hakan'dan Hadise'nin Reynmen dansına olay yorum

Hadise'nin Reymen'in Ela şarkısıyla yaptığı dans olay olmuştu.

Google Haberlere Abone ol
Ahmet Hakan'dan Hadise'nin Reynmen dansına olay yorum

Gazeteci Ahmet Hakan, Reynmen'in 'Ela' isimli şarkısı eşliğinde dans ettiği videosuyla sosyal medyada çok konuşulan Hadise'yi bügünkü köşesine taşıdı.Ünlü şarkıcı Hadise, geçtiğimiz günlerde Reynmen'in 'Ela' adlı şarkısı eşliğinde yürek hoplatan dans videosunu Instagram hesabından paylaştı ve sosyal medyada olay oldu.

'Alsam mı bi dal dudaklarından?' notuyla paylaştığı videoda seksi figürler sergileyen Hadise kısa sürede 2 milyon izlenmeyi geçti.

Hadise'yi eleştirenler arasında Ahmet Hakan da vardı. Bugünkü köşe yazısında Hadise'yi yerden yere vuran ünlü gazeteci şu ifadeleri kullandı; “Çünkü gözlerin ela” şarkısı eşliğinde dans ettiği bir video çekip yayınlamış. Nasıl kötü, nasıl estetikten yoksun, nasıl saçma, nasıl berbat, nasıl gereksiz, nasıl tuhaf, nasıl banal, nasıl fena bir video anlatamam.Ahmet HAKAN / HÜRRİYETHayatınızda 'Bunu yapma!' diyen dostlarınız olmalıHADİSE var ya Hadise...“Çünkü gözlerin ela” şarkısı eşliğinde dans ettiği bir video çekip yayınlamış.*Nasıl kötü, nasıl estetikten yoksun, nasıl saçma, nasıl berbat, nasıl gereksiz, nasıl tuhaf, nasıl banal, nasıl fena bir video anlatamam.*Ben onu bunu bilmem arkadaş!Şu hayatta...“Yapma bunu... Bir daha düşün... Emin misin... Lüzumsuz kaçmasın... Ne gerek var şimdi buna... Amacın ne...” falan diye uyarılarda bulunacak...Dostların, arkadaşların olacak!*Hadise’nin bu türden dostları, arkadaşları olsaydı...Böyle bir videoyu çekse de yayınlamazdı.Yazının devamını okumak için TIKLAYINHadise’den Reynmen dansı: 'Alsam mı bi dal dudaklarından?'


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin