Adriana Lima, Metin Hara'ya son darbeyi böyle vurdu!

Lima, Hara ile olan bütün geçmişinin izlerini sildi.

Google Haberlere Abone ol
Adriana Lima, Metin Hara'ya son darbeyi böyle vurdu!

Dünyaca ünlü top model Adriana Lima, bir dönem aşk yaşadığı Metin Hara'ya son darbeyi böyle vurdu. Lima, Hara ile olan bütün geçmişinin izlerini "bir kalemde sildi."2017 yılında aşk yaşadığı Amerikan futbolu yıldızı Julian Edelman ile yeniden birlikte olduğu ileri sürülen Lima, daha önce sosyal medyada Metin Hara'yı takibi bırakmıştı.Bu yetmedi ünlü model, son olarak Hara'nın annesini ve babasını da sosyal medyadan takibi bıraktı.Adriana Lima böylece kelimenin tam anlamıyla Metin Hara'dan kalan son izleri de ortadan kaldırmış oldu.

Lima ile Hara'nın ilişkisinin pek iyi gitmediği ünlü modelin bir Instagram paylaşımıyla ortaya çıkmıştı. Lima Instagram hesabında "Kadınlar, siz kötü yetiştirilmiş erkekler için bir rehabilitasyon merkezi değilsiniz. Onu düzeltmek, yetiştirmek ya da büyütmek sizin göreviniz değil" notunu paylaşmıştı.Bu paylaşım çiftin ayrıldığı iddialarını gündeme getirmişti. Ancak Hara bu iddiaları yalanlayan bir açıklama yapmıştı.Daha sonra hem Adriana Lima hem de Metin Hara, sosyal medya hesaplarında aynı fotoğrafı paylaşıp hala birlikte olduklarını iddia etmişlerdi.Ancak bu paylaşım bile ayrılık iddialarını durdurmadı.

Lima ile Hara'nın ayrıldığı ve Lima'nın eski aşkı Edelman'a döndüğü iddiaları magazin basınının gündeminde ilk sıralarda yer alıyor.Adriana Lima ile Edelman, 2017 yılında birlikte olmuş ve sonra ayrılmıştı.Adriana Lima ile Metin Hara'nın aşkı, İstanbul'daki buluşmalarında çekilen bu kare ile ortaya çıkmıştı.

Çift, daha sonra o yaz Bodrum tatiline çıkmıştı.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin