Adliye önünde ortalık karıştı! Silahlı çatışma çıktı

Önceki günlerde Esenler'de silahlı kavgaya karışan iki grup Büyükçekmece Adliyesi'nde hakim karşısına çıktı. Ancak adliyede duruşma sürerken dışarıda yine silahlar konuştu. yakınlarını bekleyen iki grup arasında silahlı kavga çıktı.

Google Haberlere Abone ol
Adliye önünde ortalık karıştı! Silahlı çatışma çıktı

İstanbul Büyükçekmece Adliyesi önünde duruşmada olan yakınlarını bekleyenlere 2 motosikletle gelen kişiler silahla ateş etti. Adliye önünde bekleyenler de silahla karşılık verince motosikletliler kaçtı.

Ölen ya da yaralananın olmadığı çatışmada  bir kişi gözaltına alınırken, polis kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. 

Adliye önünde ortalık karıştı! Silahlı çatışma çıktı

Olay, Büyükçekmece Adliyesi önünde bugün saat 15.00 saatlerinde meydana geldi.

Esenyurt’ta önceki günlerde silahlı kavga eden iki grup arasından yakalanan bir kişi bugün Büyükçekmece Adliyesine sevk edildi. Mahkeme sonucunu adliye bahçesinde bekleyen yakınlarına,  kavgaya karışan bir kişinin yakınları olduğu öğrenilen 2 motosikletteki kişiler tarafından silahla ateş edildi. Adliye önündekiler de karşılık verince çatışma çıktı.

Silahlardan çıkan mermiler olay yerinde bulunan üç araca isabet ederek hasar verdi.  Olay yerine gelen polis ekipleri mahkemesi olan kişinin yakınlarından birini yakaladı.

Motosikletli saldırganlar ise olay yerinden uzaklaştı. Çatışmada ölen ya da yaralanan olmazken, polis ekipleri kaçan saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak: DHA
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin