Adapazarı’nda yaşlı adamdan genç kıza mide bulandıran taciz: Tahrik ediyorsun

Sakarya Adapazarı'nda mide bulandıran bir taciz skandalı yaşandı. 76 yaşındaki bir adam yolda yürüyen genç kıza, “Bu ne hal böyle, sizin giyinik olman lazım” deyince ortalık karıştı. Genç kız ise o anlarda şoka girdi.

Google Haberlere Abone ol
Adapazarı’nda yaşlı adamdan genç kıza mide bulandıran taciz: Tahrik ediyorsun

Sakarya Adapazarı’nda 76 yaşındaki bir adam yolda yürüyen genç kıza, “Bu ne hal böyle, sizin giyinik olman lazım” deyince ortalık karıştı.

Genç kızın, “Ya senin de adam olman gerekiyor” demesi üzerine yaşlı adam bu kez, “Ya ben 76 yaşındayım beni tahrik ediyorsun” dedi. Genç kızın ailesine haber verdiği o anlarda çevrede bulunanlar araya girdi. Genç kız yaşadığı olayla birlikte şok olurken, olay yerinden uzaklaşan yaşlı adam daha da tepki çekecek sözler söyledi.

Adapazarı Karaağaçdibi Caddesi’nde bulunan özel bir hastanenin karşısında yaşanan olayla ilgili olarak konuşan yaşlı adam, “Ben 76 yaşındayım. İnsanı tahrik ediyorlar, o hale geldik. Anadan üryan dolaşıyor. Kızım böyle dolaşma dedim. Söylediğim o kadar, başka bir şey yok. Ben ne karışırım, ama insanız ya” dedi.

Konuşmasını sürdüren yaşlı adam, “Allah-u Teala sadece kıskanmayan domuzu yarattı. 18 bin alemin içinde ben aptal değilim ya. 99 depremi oldu, öbür tarafta 45 bin kişi öldü. 45 milyon kişi ölse gene değişen bir şey yok ya. Ben bunu söylüyorum, yoksa beni ilgilendirmez, seni ilgilendirmez diye bir şey yok. İlgilendirir, ilgilendirmesi lazım. İnsanız çünkü” dedikten sonra Tarihi Uzunçarşı’ya girip gözden kayboldu.

İşte o görüntüler:

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin