Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Çağla Altunkaya kimdir? Ayça Çağla Altunkaya kaç yaşında ve nereli?

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın yeni sevgilisi Çağla Altunkaya sosyal medyanın en çok arananlarından biri oldu. Ilıcalı’nın hakkında ilk kez konuştuğu Çağla Altunkaya’nın kim olduğu merak edildi. 52 yaş gününü sevgilisi Altunkaya ile kutlayan Acun Ilıcalı, sevgilisi ile pozlarını sosyal medya üzerinden paylaştı. Daha önce 3 kez evlilik yapan Ilıcalı’nın kendisinden 30 yaş küçük olan sevgilisi Çağla Altunkaya kimdir?

Google Haberlere Abone ol
Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Çağla Altunkaya kimdir? Ayça Çağla Altunkaya kaç yaşında ve nereli?

Eski eşi Şeyma Subaşı’ndan ayrıldıktan sonra sessizliğini koruyan Acun Ilıcalı yeni bir aşka yelken açtı. 52. Yaş gününü genç sevgilisi Çağla Altunkaya ile kutlayan Acun Ilıcalı, sevgilisi ile pozlarını paylaştı. Acun Ilıcalı’nın bu hareketinden sonra ise Çağla Altunkaya’nın kim olduğu merak edildi. Peki Acun Ilıcalı’nın genç sevgilisi Çağla Altunkaya kimdir?

ÇAĞLA ALTUNKAYA KİMDİR?

Ayça Çağla Altunkaya, 1999 yılında Yalova’da dünyaya geldi. 22 yaşında olan Altunkaya, hemşirelik okulundan mezun oldu.

Basketbol ile ilgilenen Çağla Altunkaya, daha önce Survivor çekimlerinin de yapıldığı Dominik’te de görüntülendi.

Altunkaya’nın herkes tarafından en çok dikkat çeken özelliği ise Acun Ilıcalı’nın eski eşi olan Şeyma Subaşı ile olan benzerliği oldu.

Daha önce 3 kez evlilik yapan Ilıcalı, Seda Başbuğ, Zeynep Ilıcalı ve son olarak Şeyma Subaşı ile nikah masasına oturdu.

 

 

Candaş Tolga Işık'ın Az Önce Konuştum programına konuk olan Acun Ilıcalı, ilişkisi hakkındaki soruları da yanıtladı. Candaş Tolga Işık'ın sorduğu "Uzun zamandır Çağla Altunkaya ile birliktesiniz. Allah mesut etsin. Tekrardan evlenmeyi düşünüyor musun?" sorusuna Acun Ilıcalı şöyle yanıt verdi:

"Şu anda kısmet bu işler. Tekrardan evlenirim ya da evlenmem diyemem ama tabii ki çok iyi bir ilişkim var. Beni mutlu ediyor. Sağ olsun. Düşünceli, nazik ve çok zeki de buluyorum bu arada. Aynı dili konuştuğumuzu düşünüyorum. Herkesle çok yüksek iletişim kurabilen birisi de değilim. Onun tatlı dilli ve değişken muhabbetlere açık olması ve kendini geliştirmesi çok mutlu ediyor beni." Cevabını verdi.

 

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin